لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

انتشارات شهر قلم

‌ انتشارات شهر قلم

شهر قلم
  • انتشارات شهرقلم از سال ۱۳۷۹به عنوان ناشر کتاب‌های کودک و نوجوان شروع به کار کرد و از سال ۱۳۹۲تالیف و تولید کتاب‌های زیر پنج سال را آغاز کرد. شهرقلم کتاب‌های برشی، آهنربایی و لمسی با کیفیت جهانی را طراحی و تولید می کند. با دعوت از تصویرگران با تجربه و نویسندگان و برجسته‌ تلاش می کند تا کتاب هایی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار خوانندگان قرار دهد.انتشارات شهرقلم با تنوع محتوایی آثار از ادبیات ۵ قاره به خواننده‌ی کودک و نوجوان این فرصت را می‌دهد که از دریچه‌ای مختلفی به مسائل نگاه کند.این ناشر از ابتدا با تکیه برتجربه‌ها و توانایی‌های فرهنگ ایران و با در نظر گرفتن ایده‌های نو نویسندگان و تصویرگران ایرانی، تلاش کرده‌ تا کارهای بی‌نظیری خلق کند.


کتاب‌ها
Some text some message..