× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

ناشر مجله دالان

‌ درباره‌ی مجله دالان

دالان
  • دالان مجله‌ای درباره‌ی خیابان است؛ جایی برای روایت داستان‌های امروز و دیروز فضاهای آشنای زندگی ما. دالان، بستری است برای انعکاس صداهای رنگارنگ و متکثر شهر و پیوند دادن همه‌ی روایت‌های برسازنده‌ی آن، اگرچه متناقض باشند. دالان جایی است برای اینکه همه‌ی ما، با هر پیشه و پیشینه و علاقه‌ای، از خاطرات، احساسات، و ذهنیاتمان درباره‌ی خیابان بنویسیم، از تاریخش بگوییم و جای خودمان را در آن تاریخ مؤکد کنیم، از بازنمایی‌اش در آثار هنری بگوییم و دلالت‌های مختلفش را بیرون بکشانیم. دالان، هر بار در قالب یک پرونده، به سراغ یکی از خیابان‌های ایران می‌رود و داستان‌های پیدا و پنهانش را می‌خواند. دالان مجله‌ای است که می‌کوشد بر نگاه چندبعدی و بینارشته‌ای‌اش تأکید کند. دالان، چنان‌که از نامش برمی‌آید، فضای واسط است: واسطی میان عینیت پیرامون ما و ذهنیت‌مان درباره‌‌اش، واسطی میان روایت‌های جمعی و فردی، واسطی میان تخصص‌ها و هنرهای گوناگون و واسطی میان دیروز و امروز. باید این نکته را مؤکد کنیم: دالان به هیچ‌روی یک مجله‌ی حوزه‌ی معماری و شهرسازی نیست، بلکه مجله‌ای فرهنگی و هنری است که تنها ماده‌ی خامش را از فضای شهری می‌گیرد. کار رسمی دالان از دی ماه ۹۸ آغاز شد.

مجلات

مجله دالان (۲) خیابان ولیعصر

65,000 تومان

مجله دالان (۱) بلوار کشاورز

ناموجود

مجله دالان (3) جاده چالوس

65,000 تومان
Some text some message..