لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)

ناشر مجله دالان

‌ مجله دالان

دالان
  • دالان مجله‌ای درباره‌ی خیابان است؛ جایی برای روایت داستان‌های امروز و دیروز فضاهای آشنای زندگی ما. دالان، بستری است برای انعکاس صداهای رنگارنگ و متکثر شهر و پیوند دادن همه‌ی روایت‌های برسازنده‌ی آن، اگرچه متناقض باشند. دالان جایی است برای اینکه همه‌ی ما، با هر پیشه و پیشینه و علاقه‌ای، از خاطرات، احساسات، و ذهنیاتمان درباره‌ی خیابان بنویسیم، از تاریخش بگوییم و جای خودمان را در آن تاریخ مؤکد کنیم، از بازنمایی‌اش در آثار هنری بگوییم و دلالت‌های مختلفش را بیرون بکشانیم. دالان، هر بار در قالب یک پرونده، به سراغ یکی از خیابان‌های ایران می‌رود و داستان‌های پیدا و پنهانش را می‌خواند. دالان مجله‌ای است که می‌کوشد بر نگاه چندبعدی و بینارشته‌ای‌اش تأکید کند. دالان، چنان‌که از نامش برمی‌آید، فضای واسط است: واسطی میان عینیت پیرامون ما و ذهنیت‌مان درباره‌‌اش، واسطی میان روایت‌های جمعی و فردی، واسطی میان تخصص‌ها و هنرهای گوناگون و واسطی میان دیروز و امروز. باید این نکته را مؤکد کنیم: دالان به هیچ‌روی یک مجله‌ی حوزه‌ی معماری و شهرسازی نیست، بلکه مجله‌ای فرهنگی و هنری است که تنها ماده‌ی خامش را از فضای شهری می‌گیرد. کار رسمی دالان از دی ماه ۹۸ آغاز شد.

مجلات

مجله دالان (۴) خیابان ایرانشهر

90,000 تومان

مجله دالان (۳) جاده چالوس

65,000 تومان

مجله دالان (۲) خیابان ولیعصر

65,000 تومان

مجله دالان (۱) بلوار کشاورز

ناموجود
Some text some message..