× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله کتاب امروز مجموعه کامل (شماره های ۱ تا ۸) (با قاب)

درباره کتاب و در مزایایی که دارد و مضراتی که ندارد بسیار گفته‌اند، و حجت آوردن براهمیت آن تحصیل حاصل است، چندان که اگر کسی کتاب را با فرهنگ و با تربیت و بالندگی انسانی مرادف بداند بیراهه نرفته است. در برنامه‌های توسعه در جوامع و در سیاست‌گذاری‌های مربوط به آن از فواید و نقش کتاب در توسعه به زبان و بیان کمی نیز گفته شـده است: برنسبت و رابطه کتاب با توسعه یافتگی فرهنگی تأکید شده، براهمیت نشانه‌های کتابخوانی در ظاهر و چهره جامعه اعم از تعداد کتاب به دست‌ها در فضاهای شهری و وسایل حمل ونقل عمومی تصریح گردیده است، و نسبت میزان چاپ کتاب وتعدد و تیراژ آن با اوضاع فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی تبیین شده است. مطالعه را معیار و شاخص توسعه شمرده‌اند، و نقش کتاب در گذران اوقات انتظار در اماکن عمومی را به افزایش توان تحلیل در یک جامعه تعبیر کرده‌اند. ارتباط میان کتابخوانی اعضای یک جامعه، و ارتقای سطح و ژرفای مطالبات کتاب در آن جامعه با توسعه صنعت نشر و تولید فکرو توسعه اندیشه ورزی نیز روشن است. مرتبه دانشوران یک جامعه، اعم از مؤلفان و مصنفان و مصححان و مترجمان برخاسته از جامعه نیز با معيـار كـتاب و کتابخوانی بی‌ارتباط نخواهد بود. تولید علم از زمین یک جامعه برمی‌آید و حاصل و ثمرات آن بدان جامعه بازمی‌گردد.

انتشارات علمی و فرهنگی با قدمتی قریب به هفت دهه و با حیاتی مستمر، از تأسیس «مؤسسه انتشارات فرانکلین» به همت همایون صنعتی زاده در سال ۱۳۳۳ شمسی تاکنون ، امروز در عرصه نشر کتاب به جایگاهی چنان رفیع دست یافته است که دامنه و ژرفای تأثیرگذاری آن برکسی از اهل فرهنگ پوشیده نیست.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بازمانده روز

بازمانده روز

‎فايده‌اش چيست كه اينقدر نگران باشيم كه براى راه بردن زندگى خودمان چه كارهايى مى‌توانستيم يا نمى‌توانستيم بكنيم؟ كافى است كه امثال بنده و شما، دستِ‌كم سعى كنيم سهمى كه به سرمايه‌ى اين دنيا اضافه مى‌كنيم، حائز حقيقت و ارزش باشد. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله کتاب امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..