لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله کتاب امروز مجموعه کامل (شماره های ۱ تا ۸) (با قاب)

درباره کتاب و در مزایایی که دارد و مضراتی که ندارد بسیار گفته‌اند، و حجت آوردن براهمیت آن تحصیل حاصل است، چندان که اگر کسی کتاب را با فرهنگ و با تربیت و بالندگی انسانی مرادف بداند بیراهه نرفته است. در برنامه‌های توسعه در جوامع و در سیاست‌گذاری‌های مربوط به آن از فواید و نقش کتاب در توسعه به زبان و بیان کمی نیز گفته شـده است: برنسبت و رابطه کتاب با توسعه یافتگی فرهنگی تأکید شده، براهمیت نشانه‌های کتابخوانی در ظاهر و چهره جامعه اعم از تعداد کتاب به دست‌ها در فضاهای شهری و وسایل حمل ونقل عمومی تصریح گردیده است، و نسبت میزان چاپ کتاب وتعدد و تیراژ آن با اوضاع فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی تبیین شده است. مطالعه را معیار و شاخص توسعه شمرده‌اند، و نقش کتاب در گذران اوقات انتظار در اماکن عمومی را به افزایش توان تحلیل در یک جامعه تعبیر کرده‌اند. ارتباط میان کتابخوانی اعضای یک جامعه، و ارتقای سطح و ژرفای مطالبات کتاب در آن جامعه با توسعه صنعت نشر و تولید فکرو توسعه اندیشه ورزی نیز روشن است. مرتبه دانشوران یک جامعه، اعم از مؤلفان و مصنفان و مصححان و مترجمان برخاسته از جامعه نیز با معيـار كـتاب و کتابخوانی بی‌ارتباط نخواهد بود. تولید علم از زمین یک جامعه برمی‌آید و حاصل و ثمرات آن بدان جامعه بازمی‌گردد.

انتشارات علمی و فرهنگی با قدمتی قریب به هفت دهه و با حیاتی مستمر، از تأسیس «مؤسسه انتشارات فرانکلین» به همت همایون صنعتی زاده در سال ۱۳۳۳ شمسی تاکنون ، امروز در عرصه نشر کتاب به جایگاهی چنان رفیع دست یافته است که دامنه و ژرفای تأثیرگذاری آن برکسی از اهل فرهنگ پوشیده نیست.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

دو راهکار مهمی که بیش از همه کمک می‌کرد به خواب بروم، راهکارهایی بود که خودم ابداع کرده بودم. اول این‌که، سعی می‌کردم پیش از آن که زمان خواب فرا برسد، برای رفتن به رختخواب آماده شوم. گاهی اوقات تا دیروقت بیدار می‌ماندم، چون آنقدر خسته بودم که نمی‌توانستم لنزهایم را دربیاورم، عینک زدن هم برایم مانند آن بود که روی قفس طوطی را بپوشانند. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله کتاب امروز
مشاهده همه arrow iconSome text some message..