لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله کاغذ سیاست (۱۲)

گزارش نامه ، گزارش نگاه به شرق

خورشید همچنان از «شرق» طلوع و دره «غرب» غروب می‌کند

تغییر در مسیر دیپلماسی؛ از شعار تا عمل

چهارم شهریور ماه سال جاری، حسین امیر عبداللهیان، وزیر خارجه دولت سیزدهم به دفتر جدید کاری خود در وزارت خارجه رفت. محترمانه محمد جواد ظریف را بدرقه کرد و سکان دیپلماسی دولت را در دست گرفت. از آن زمان به بعد آنچه در اعلام مواضع و اظهار نظرهای مسئولان دولتی و رسانه‌های همسو با دولت درباره سیاست خارجی بیان شد، حکایت از چرخش سکان دیپلماسی به مسیرهایی متفاوت از سکان داران قبلی و مشخصا محمد جواد ظریف داشت. محور اساسی بیان‌گر این تغییرات هم چیزی نبود جز برجسته نمایی رویکرد « نگاه به شرق». در این رویکرد هم مراد اصلی از شرق٬ چین وروسته بود. سفر وزیر خارجه به چین و اعلام امضای قرارداد اجرایی شدن سند همکاری‌های ۲۵ ساله بین سفر دو کشور حاشیه رئیس جمهوری به روسیه مهمترین اقدامات عملی دولت جدید برای هموار ساختن تقویت همکاری‌های بیشتر و بلند مدت با پکن و مسکو بود. پیش از این و در اولین روزهای آغاز به کار دولت، سفر سید ابراهیم رئیسی به تاجیکستان و شرکت در اجلاس «سازمان همکاری های شانگهای» ( یک پیمان با ترکیب شرقی) هم مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت بخصوص که در این اجلاس تبدیل عضویت ایران از عضو «ناظر» به عضو «دائمی» مورد توافق اعضا قرار گرفت و در فضای سیاسی داخل کشور به طلیعه گردش به شرق با چراغ سبز و خوشامد گویی شرقی ها به ایران تعبیر شد. اگر چه جدال همیشگی موافقان و مخالفان توسعه روابط با چین و روسیه هم یک بار دیگر داغ شد.

ابراهیم بهنام

صفحه ۸۴

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


کاربر مهمان
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
لطفا در معرفی نشریات علاوه بر قیمت به تعداد صفحات، سایز و رنگی یا سیاه و سفید بودن هم اشاره نمایید.
عمار
۱۴۰۱/۰۱/۳۰
برایتان مقدور نیست مجددا این نشریه را موجود کنید؟ قصد تهیه آن را دارم
  • تعداد صفحات: 146
  • شماره: 12
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: اسفند
  • دوره نشر: ماهنامه
  • ناشر: کاغذ سیاست

مقالات پیشنهادی

 عاشق شدن بدترین گناه است

عاشق شدن بدترین گناه است

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله کاغذ سیاست
مشاهده همه arrow iconSome text some message..