لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله چشم انداز ایران (۱۲۹)

بر آنیم تا طی این ۴۳ سال پس از پیروزی انقلاب دستاوردها را تقویت کنیم و ضعف‌ها و انحرافات را زدوده و جبران کنیم. توضیح اینکه انقلاب، تغییرات دفعی نیست که همه چیز را به هـم بریزد، بلکه فرآیند تغییرات تدریجی و کمی است که به کیفی تبدیل می‌شـود و در انتها تغییر ماهوی می‌کند که نام آن را جهش می‌گذاریم. این تغییرات منظورمند و جهت‌دار اسـت و کـور نیست و در راستای تکامـل سـمت‌دار و هدف‌دار است، اما رفرم، تغییرات تدریجی اسـت که بـه جهـش و تغییر ماهوی منجر نمی‌شـود. اگر انقلابی مرداف با تغییرات دفعی اما بدون تغییرات کمی و کیفی باشد، آن را مرحله سوزی راهبردی می‌نامیم، نه انقلاب .به نظر من در ایران سـه نظام شناخته شـده و جاافتاده داریم: نخست، نظام شاهنشاهی که ۲۵۰۰ سـال سـابقه دارد و به آن نظـام ریش سـفیدی هـم می‌گویند که برخی آن را به قرائتی از ولایت فقیه نزدیک می‌دانند؛ دوم، کوه نظـام حلال و حرام که با بیش از هزار سـال سابقه، استاد و شاگرد دارد و طلبه پروری کرده که آن را آموزش‌های جاری می نامم و مرحوم امام آن را «اجتهاد مصطلح که کافی نیسـت» نامید. تغییر و تحول در چنین نظامی بسیار کند است؛ و سـوم، نظام قانون اساسی همراه با حق شهروندی است که بیش از ۱۲۰ سال است در ایران جریان دارد.

لطف‌الله میثمی

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 128
  • شماره: 129
  • سال انتشار: 1400
  • ماه انتشار: شهریور و مهر
  • دوره نشر: دوماهنامه
  • ناشر: چشم انداز ایران

مقالات پیشنهادی

 سرخ سفید

سرخ سفید

در باب تمرکز هزاران پند و نصیحت و مقاله و مستندِ علمی و غیرعلمی در جهان وجود دارد... این‌که ذهن را از گشادی خارج و وادارش کنیم تصویر بسازد و به‌خاطر بیاورد و گاهی هم خودش را خالی کند از تمامِ جهان... کار بزرگ ذهن فراموش کردن است نه به یاد آورد... کارمندِ دون‌پایه‌ی اداره‌ی آمار تمرکز می‌کند و سعی تا یادش برود نویسنده‌ی رمان‌های زرد است... بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله چشم انداز ایران
مشاهده همه arrow iconSome text some message..