× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مجله پشت بام (۷)

تالار ایران در تیرماه ۱۳۴۳ توسط دوازده عضو موسس آن، رویین پاکباز، منصور قندریز، محمدرضا جودت، فرامرز پیلارام، مرتضی ممیز، سیروس مالک، مسعود عربشاهی، صادق تبریزی، فرشید مثقالی، قباد شیوا، هادی هزاوه‌ای و پرویز(محمد) محلاتی تاسیس شد و به فاصله یک سال بعد با مرگ نابهنگام منصور قندریز (از اعضای موسس این تالار) به تالار قندریزتغییر نام داد. باید اذعان کرد که تالار‌ قندریز با کوشش های رویین پاکباز و محمدرضا جودت به مدت چهارده سال ادامه حیات یافت و تبدیل به یک کانون فرهنگی و هنری شده بود. از ویژگی‌های این تالار می‌توان به برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی طراحی گرافیک و عکاسی برای اولین بار در تاریخ هنر ایران نام برد. همچنین انتشار مطالب تخصصی درباره هنر نیز از دیگر کارهای مهم و موثر این تالار است. در واقع با توجه به رویکرد ویژه تالار قندریز، می توانیم تاریخ گالری داری ایران را به قبل و بعد از این گالری تقسیم کنیم. از سوی دیگر، می توان تالار قندریز را در ادامه راه جریان نوگرایی هنر ایران، که با حضور جلیل ضیاپور و انجمن خروس جنگی شروع دانست. از دیگر ویژگی‌های این تالار می توان به رفتار اقتصادی آن اشاره کرد که تحت تاثیر نحله فکری چپ، رویکرد متفاوتی داشته است. در این شماره تلاش کرده ایم با نقطه نظرهای شده بود.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • تعداد صفحات: 295
  • شماره: 7
  • سال انتشار: 1400
  • دوره نشر: فصلنامه
  • فصل انتشار: تابستان
  • ناشر: پشت بام

مقالات پیشنهادی

 خشم از زمین «واسع» خدا می‌روید

خشم از زمین «واسع» خدا می‌روید

با عرق جبین نان خواهی خورد، تا آن هنگام که به خاک بازگردی که از آن گرفته شدی؛ چرا که تو خاک هستی و به خاک باز خواهی گشت. بیشتر بخوان


مجله‌های پیشنهادی

book icon مجله پشت بام
مشاهده همه arrow iconSome text some message..