لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

یک مرد

نویسنده:
اوریانا فالاچی

اتاقمون خیلی بزرگ بود. حموم و آش‌پزخونه داشت و نورِ اون پنجره‌های بزرگ روشنش می‌کرد. یکی از پنجره‌ها به ایوون نرده‌پوش باز می‌شد و روبه‌روش همون کوچه درختی بود که به یه دوراهی می‌رسید و دورتا دورش رُ بوته‌های بنفشه گرفته بودن. پنجره بعدی به باغ باز می‌شد و از اون فقط سبزی درختا پیدا بود. بعضیاشون اون‌قدر بزرگ بودن که می‌شد حدس زد کمِ کم دویست سالشونه. خیلی به مهتابی نزدیک بودن و می‌شد دست دراز کرد و به پوست سفت بلوطا دست کشید و اونا رُ چید. یه چیز دیگه‌ی اتاقم خیلی قشنگ بود. رو دیواری که رو به روی پنجره‌ی بزرگِ اتاق بود یه سری کمدِ آینه‌یی لباس ردیف شده بود و عکسِ درختا تو اون منعکس می‌شد. انگار جای اتاق وسطِ یه جنگل وایستاده باشی. اگه پنجره رُ باز می‌ذاشتی همین حس به پرنده‌ها هم دست می‌داد و می‌اومدن تا به خیالِ خودشون رو شاخه‌ی درختا بشینن اما به آینه‌ها می‌خوردن و می‌دیدن خبری از درخت نیست. بعدش می‌ترسیدن و هاج و واج دنبال یه شاخه شروع می‌کردن تو اتاق پرواز کردن. آخرش خسته می‌شدن و رو چلچراغ می‌شستن و با سر و صدا از این شاخه به اون شاخه‌ی چراغ می‌پریدن. نمی‌تونستن سرابو از واقعیت تشخیص بدن. برای این‌که بتونن بیرون برن باید با یه حوله کمکشون می‌کردیم و به سمت پنجره کیششون دادیم. یه روز صبح یه سینه سرخ تو اتاق اومد و با اشتیاق به طرف جنگل خیالیش رفت و به آینه خورد و بالش شکست. خیلی کوچیک بود. تو همون‌طور که دستات می‌لرزید، بلندش کردی. بالشو با یه تیکه چوب کوچیک و یه نوارچسب بستی و تو یه کلاه گذاشتیش. دو روز و دو شب تموم با صدای جیک‌جیک آرومی ناله می‌کرد. صداش فقط تو صبحِ روزِ سوم قطع شد. تو از جا پریدی و گفتی:

«- خوب شد! خوب شد!»

صفحه ۳۱۴

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «به اتاقِ خالی تنها سپیده‌دم داخل خواهد شد.»

«به اتاقِ خالی تنها سپیده‌دم داخل خواهد شد.»

 در جمع زنان نوشته‌ی چزاره پاوزه روایت روزهای پس از جنگ است. تورین به دنبال چهره‌ای نو برای خویش می‌گردد و زنان در این شهر و در میان ازدحام ارواح و سایه‌های از یاد رفته قدم می‌زنند؛ سایه‌هایی که به چشم نمی‌‌آیند اما سنگینی‌شان را می‌توان حس کرد. بیشتر بخوان
 فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند، خندیدن را بلدند

فقط کسانی که خیلی گریه کرده باشند، خندیدن را بلدند

روایتی واقعی از جنگ ویتنام بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات دارینوش
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اوریانا فالاچی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی یغما گلرویی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..