لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

یا این یا آن (جلد اول)

نویسنده:
سورن کیرکگور

بدین‌سان بود که میزتحریر در میان اسباب منزلم جای گرفت، و همان‌طور که در نخستین دوره‌ی دلدادگی‌ام دوست می‌داشتم از خیابان نگاهش کنم اینک در خانه از کنارش می‌گذشتم.به تدریج با تمام امکانات متعددش، با انبوه کشوها و بخش‌بندی‌هایش، آشنا شدم، و از جمیع جهات از وجود میزتحریرم حظ می‌بردم. ولی اوضاع چنان نماند. در تابستان 1836 کارهایم مجالی فراهم کرد تا سفری یک هفته‌ای به روستا داشته باشم. طبق برنامه، چاپار می‌بایست ساعت پنج بامداد دم در خانه باشد. باروبنه‌ی سفر را شب قبل بسته بودم؛همه‌یی چیز آماده بود. ساعت چهار از خواب برخاستم اما تصویر منطقه‌ی روستایی زیبایی که قرار بود ببینم تاثیری چنان سکرآور بر من گذاشت که باز به خواب رفتم یا خواب دیدمبه گمانم خدمتکارم می‌خواست بگذارد تا جای ممکن بخوابم. به همین دلیل تا ساعت شش و نیم صدایم نکرد.چاپار بوق می‌زد و من که معمولا تمایلی به اطاعت از اوامر و نواهی دیگران ندارم همیشه چاپار و ترجیع‌بند یادآورده‌اش را مستثنی کرده‌ام.

صفحه ۵

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تاریخ عشق

تاریخ عشق

او عشق به پدرم را به سرزندگی تابستان آشنایی‌شان نگه داشته است. زندگی را پس زده تا این کار را بکند. گاهی روزهای زیادی فقط با هوا و آب زنده است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات مرکز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سورن کیرکگور
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی صالح نجفی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..