لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

کاپیتان فرانچسکو توتی

نویسنده:
پاولو کوندو

یکی از زیباترین بازی‌های رم در این بیست وپنج سال، سوپر کاپ ایتالیا در ۱۹ آگوست ۲۰۰۱ است. ما قهرمانان جدید ایتالیا، اولین بار است که با نشان اسکودتو روی سینه بازی می‌کنیم که بسیار خاص است و مانند یک تقویت‌کننده با دوز بسیار بالایی از شور و اشتیاق در ماه ژوئن عمل می‌کند. آنچه منتقدان‌مان با طعنه‌های بیهوده ادعا می‌کنند کاملا درست است، این قهرمانی را هرروز آن تابستان طولانی و گرم جشن گرفتیم؛ اما اولین بازی رسمی با پیراهن قهرمانان ایتالیا خیلی زود به اتفاقی تبدیل می‌شود که یک شهر بیشترین انتظار را برایش کشیده. شهری که زندگی کردن با تب پیروزی را یاد گرفته و از آن لذت میبرد. حریفمان همانی است که امیدوار بودیم، فیورنتینا (از آن در فینال کوپا ایتالیا مقابل پارما طرفداری می‌کردیم.) چون یکی از تیم‌هایی است که در لیگ ما را شکست داد و می‌خواهیم انتقام بگیریم.

صفحه ۱۵۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جنگ چهره زنانه ندارد

جنگ چهره زنانه ندارد

«ما توی زمین زندگی می‌کردیم... مثل موش کور... بهار که می‌شد یه شاخه می‌آوردی و می‌ذاشتی رو تاقچه. تماشاش می‌کردی و شاد می‌شدی. آخه فردا ممکن بود نباشی. به این خاطر به خودت فکر می‌کنی. و سعی می‌کنی شاخه رو به خاطر بسپاری... از خونه برای یکی از دخترها لباس زنانه‌ی پشمی فرستادن. ما حسودی‌مون می‌شد، با این‌که می‌دونستیم امکان پوشیدن لباس شخصی تو جنگ وجود نداشت. ارشدمون که مرد بود، غر زد و گفت «بهتر بود واسه‌ت ملافه می‌فرستادن. فایده‌ش بیشتر بود.»  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات گلگشت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..