لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

چگونه به سگم از نسبیت می گویم

نویسنده:
چاد اورزل

اگر یاد بگیریم که مثل سگ ها فکر کنیم، یعنی جهان را منبع بی پایانی از سرگشتگی ها و شگفتی ها بپنداریم، فیزیک مدرن هولناک به نظر نخواهد رسید. اگر از دیدگاه سگ ها به فیزیک نگاه کنیم، خواهیم توانست مقداری از انتظاراتمان را در رابطه با این که چیزها چگونه باید کار کنند کنار بگذاریم تا بتوانیم جهان ناآشنا و شگفت انگیز نسبیتی را پذیرا باشیم. این کتاب بازتولید سلسله گفتگوهایی است که من دربارهی نسبیت خاص و نسبیت عام با سگم داشتم. در پی هر یک از گفتگوها، بحث جامع تری از فیزیک مربوط به آن می آید تا به خوانندگان علاقه مند کمک کند. بعضی از این عناوین در میان فرهنگ گسترده تری، شهرتی به هم زده، یا دست کم بدنامی به باور آورده اند، از جمله معادلهی معروف اینشتین E = mc (فصل ۷) یا ایده ی سیاهچاله ها (فصل ۱۰)؛ دیگر عناوین برای کسانی ناآشناست، چون ادغام فضا و زمان (فصل ۵) یا اثرهای گرانش بر زمان (فصل ۹)، اما برای درک مدرنی از فیزیک بسیار ضروری است. درباره ی آزمایش ها و مشاهدات زیادی صحبت خواهیم کرد که تأیید می کنند جهان هستی جای عجیب و باشکوهی است.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عزیزم لطفا تهرانی باش

عزیزم لطفا تهرانی باش

همسرم عاقل‌تر از من است. می‌گوید همه‌ی گرفتاری‌ها از زمانی آغاز شد که ما از حرکت ماندیم و ساکن شدیم. که اول مثل بقیه‌ی موجودات یک‌سره در حرکت بودیم. با خانواده، قبیله می‌رفتیم به درختان میوه، سبزی‌های خوراکی می‌رسیدیم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات مازیار
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی جمیل آریایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..