لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

وابی سابی (برای هنرمندان، شاعران، فیلسوفان و دیزاینرها)

نویسنده:
لئونارد کورن

پیشینه ابهام‌افکنی

اکثر ژاپنی‌ها در پاسخ به این سؤال که «وابی‌سابی چیست؟» سرشان را تکان می‌دهند و مِن‌ومِن‌کنان عذر می‌خواهند که دشوار است توضیح دادن این مفهوم - هرچند تقریباً تمام ژاپنی‌ها مدعی‌اند حس‌وحال آن را درک می‌کنند، چون هرچه باشد، بنا به فرض، وابی‌سابی یکی از مفاهیم اصلی فرهنگ ژاپنی است. با این حال، عدة قليلی می‌توانند این حس‌وحال را وصف کنند.

دلیل چیست؟ آیا همان‌طور که برخی از میهن‌پرستان متعصب ژاپنی شرح می‌دهند دلیل این مسئله آن است که شخص باید از زمینة ژنتیکی مناسب برخوردار باشد؟ بعید است. آیا به این خاطر است که زبان ژاپنی، یا قواعد کاربرد آن، در انتقال لطافت‌های احساسی، ابهام و منطق درونیات موفق است ولی به کار توضیح امور به شیوة عقلانی نمی‌آید؟ شاید تا اندازه‌ای. با این همه، علت اصلی آن است که اغلب ژاپنی‌ها در مورد وابی‌سابی هرگز در قالب اصطلاحات منطقی و عقلی چیزی نیاموخته‌اند، چراکه هیچ کتاب یا مُدرسی نیست که از او یاد بگیرند. 

صفحه ۱۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تلاش برای برابری

تلاش برای برابری

الیف شافاک یا الف شفق، از نویسندگان موفق ترکیه است. وی به سبب فعالیت‌های گسترده‌ی خود در ادبیات، نشان بین‌المللی شوالیه فرانسه را دریافت کرد. او در کتاب‌های خود دغدغه‌های فمنیستی، اجتماعی، فرهنگی و... را مطرح می‌کند. چهل قانون عشق، سه دختر حوا، محرم، فکر نکن تنهایی، آینه‌های شهر، شیر سیاه،  و... از آثار مطرح او هستند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات مشکی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم لئونارد کورن
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سعیده موسوی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..