× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نمایشنامه های آموزشی

نویسنده:
برتولت برشت

«نمایشنامه‌های آموزشی»، که در فاصله سالهای ۱۹۲۸ و ۱۹۳۰ (نمایشنامة آخر در سال ۱۹۳۴) نوشته شده است، شاخص دوره‌ای از فعالیت تئاتری برشت است که از يك سو، نسبت به دورهای قبل و بعد از آن، خشك و به اصطلاح بی‌روح می‌نماید، ولی از سوی دیگر، اهم عناصر فکری و نمایشی و زبانی همة آثار بعدی او در آن پی‌ریزی شده است. برشت پس از آشنائی با مارکسیسم و اصول دیالكتیك، دنیای بی‌بندوبار و کم‌وبیش بی‌هدف دورة - اول کار خود را پشت سر می‌گذارد و به تئاتری در همه حال پر رگ و خون روی می‌آورد که در آن سؤال طرح می‌شود، و انتقاد بعمل می‌آید. در این مرحلة «آموزشی»، از برتولت برشتی که در نحوة بیان به غرابت هرچه بیشتر گرایش داشته، و گویا تنها به تمسخر و تحقیر و تخریب هر نوع نظام فکری دل بسته است، دیگر خبری نیست. خواننده بیکباره با نمایشنامه‌نویس متعهدی روبرو می‌شود که جهت ایدئولوژیکی معینی دارد و از زبانی ساده و منضبط، و از فنون نمایشی مشخصی برای بیان مقصود سود می‌جوید. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

«من اینک به ضد تو هستم و در میان تو به نظر امت‌ها داوری خواهم نمود. و با تو به سبب جمیع رجاساتت کاری خواهم کرد که پیش از این نکرده باشم و مثل آنها هم دیگر نخواهم کرد. بنابراین پدران در میان تو پسران را خواهند خورد و پسران پدارنشان را و بر تو داوری‌ها نموده، تما بقیت را به‌سوی هر باد پراکنده خواهم ساخت بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم برتولت برشت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..