لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

نمایشنامه های آموزشی

نویسنده:
برتولت برشت

«نمایشنامه‌های آموزشی»، که در فاصله سالهای ۱۹۲۸ و ۱۹۳۰ (نمایشنامة آخر در سال ۱۹۳۴) نوشته شده است، شاخص دوره‌ای از فعالیت تئاتری برشت است که از يك سو، نسبت به دورهای قبل و بعد از آن، خشك و به اصطلاح بی‌روح می‌نماید، ولی از سوی دیگر، اهم عناصر فکری و نمایشی و زبانی همة آثار بعدی او در آن پی‌ریزی شده است. برشت پس از آشنائی با مارکسیسم و اصول دیالكتیك، دنیای بی‌بندوبار و کم‌وبیش بی‌هدف دورة - اول کار خود را پشت سر می‌گذارد و به تئاتری در همه حال پر رگ و خون روی می‌آورد که در آن سؤال طرح می‌شود، و انتقاد بعمل می‌آید. در این مرحلة «آموزشی»، از برتولت برشتی که در نحوة بیان به غرابت هرچه بیشتر گرایش داشته، و گویا تنها به تمسخر و تحقیر و تخریب هر نوع نظام فکری دل بسته است، دیگر خبری نیست. خواننده بیکباره با نمایشنامه‌نویس متعهدی روبرو می‌شود که جهت ایدئولوژیکی معینی دارد و از زبانی ساده و منضبط، و از فنون نمایشی مشخصی برای بیان مقصود سود می‌جوید. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم برتولت برشت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..