لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

میان آن ها

نویسنده:
ریچارد فورد

در نوشتن این دو زندگی‌نگاره که سی سال با هم فاصله دارند، اجازه دادم برخی تناقض‌های موجود در دو روایت باقی بماند و بر خودم روا دانستم بعضی اتفاق‌های خاص را دوباره‌گویی کنم. امیدوارم هر دوی این انتخاب‌ها به خواننده یادآوری کند که مرا دو آدم بسیار متفاوت بار آوردند که هر کدام با دیدگاه مجزا رویم تأثیر گذاشتند. آن‌ها هر کدامشان سعی می‌کردند سازگار با آن یکی رفتار کنند و من سعی می‌کردم دنیا را از چشم آن‌ها ببینم. شکی نیست که به نظر والدین بزرگ‌کردن فرزند پسر تا وقتی از آب‌وگل دربیاید گاهی تلاشی بی‌فایده اما از سر عشق برای ساختن شخصیتی منسجم است. به هر حال در مورد هر آدمی ورود به گذشته کار پرمخاطره‌ای است، چراکه گذشته علی‌رغم سعی‌اش، همیشه تا حدی در ساختن آن کسی که امروز هستیم، شکست می‌خورد.

ریچارد فورد

یادداشت نویسنده

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دست بردن زیر لباس سیب

دست بردن زیر لباس سیب

محبوبم! حالا دیگر پیر شده‌ام. مثل آب ریخته، جوانی‌ام مفقود گردیده.محبوبم! خودم را می‌شمارم. صدها دفعه به دنیا آمده‌ام، هزار دفعه بالیده‌ام، بزرگ شده‌ام، هزار دفعه در جوانی عاشق شما شده‌ام، زیسته‌ام و آخر عاشق مرده‌ام و باز از سر نو دام دام... بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ریچارد فورد
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فروغ منصورقناعی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..