لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

موش ها و آدم ها | نشر علمی و فرهنگی

نویسنده:
جان اشتاین بک

در غروب یک روز گرم، باد کوچکی برگ‌ها را به جنبش انداخت. سایه از تپه بالا می‌رفت و به قله می‌رسید. در کنارة ماسه‌ای، خرگوش‌ها همچون سنگ‌های خاکستری منقوش نشسته بودند و آن‌گاه که از سوی شاهراه صدای پای آدمی بر روی برگ‌های برهم فشرده به گوش رسید، خرگوش‌ها بی‌صدا به پناهگاه‌ها شتافتند. یک هوبرة جسیم به زحمت در هوا برخاست و در رودخانه فرود آمد یک لحظه این محوطه را سکوت فرا گرفت و سپس در ابتدای کوره‌راهی که به کنار استخر می‌رفت دو مرد پدیدار شدند.

این دو نفر در کوره‌راه پشت یکدیگر حرکت می‌کردند و حتی آن دم نیز که در راه پهن قدم می‌گذاشتند، همچنان یکی پشت دیگری راه می‌رفت. هر دو شلوارهای کار و نیم‌تنه‌های آبی‌رنگ با تکمه‌های برنجی در بر داشتند. هر دو کلاه‌های بی‌شکل و سیاه به سر داشتند و بسته‌ای به پشت گرفته بودند. مردی که پیشاپیش می‌رفت کوچک و چاب و سیه‌چرده و تیز چشم و قوی صورت بود. همة اعضای او شایان تعریف بود.

صفحه ۲

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 قدم گذاشتن در مسیر عدالت اجتماعی

قدم گذاشتن در مسیر عدالت اجتماعی

جان‌ اشتاین‌بک از نویسندگان کلاسیک آمریکایی، در کالیفورنیا چشم به جهان گشود. او آثار بی‌نظیری خلق کرده است و به سبب نوشتن این آثار، جوایز متعددی مانند نوبل ادبیات، جایزه‌ی پولیترز و...، را دریافت کرده است. خوشه‌های خشم، موش‌ها و آدم‌ها، مروارید، ماه پنهان است، دشت بهشت و... تنها بخشی از این آثار هستند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات علمی و فرهنگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جان اشتاین بک
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی پرویز داریوش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..