لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مواجهه با مرگ

نویسنده:
براین مگی

هوگو گفت: «تو را خدا دست بردار، دیتریش. حالم از این زرنگ‌بازی‌ها به هم می‌خورد. تو دیگر چه جور یسوعی‌ای هستی. دختر بیچاره عاشق مردی شده که دارد می‌میرد و خبر ندارد. می‌خواهی همین طور بنشینی و تماشا کنی که باش ازدواج کند و تا آخر عمر او مصیبت بکشد؟ مدت‌ها ازش پرستاری کند و آخر هم با یک بچه در جوانی بیوه شود؟ بدون اینکه خودش در این مورد حق تصمیم‌گیری داشته باشد؟» از خشم سرخ شده بود. دنبال حرفش را گرفت: «نه، دیتریش. من با قاطعیت می‌گویم، نه. قبول نمی‌کنم. به هیچ وجه.» همان طور که هنوز چشم‌غره می‌رفت و با خودش غرغر می‌کرد، صاف شد.

کی‌یر که تا حالا سکوت کرده بود و مراقب بود تا وقتی بقیه اظهارنظر نکرده‌اند چیزی نگوید، گفت: «نظر من هم همین است. اصلاً موافق نیستم که به آیوا اطلاع ندهیم. بقیه هر عقیده‌ای که می‌خواهند داشته باشند. نظر من این است که حتماً باید از موضوع خبر داشته باشد. بهترین کسی که برای اطلاع دادن به او مناسب است، دالسی است. ولی اگر دالسی این کار را نکند، خودم بهش می‌گویم.»

صفحه ۱۷۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 انتقاد با چاشنی بی‌پروایی

انتقاد با چاشنی بی‌پروایی

رضا براهنی شاعر، نویسنده، منتقد، مترجم و نظریه‌پرداز قابلی است. وی در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی درس خوانده و تجربه‌ی تدریس در دانشگاه‌های مختلف را دارد. او خالق آثار بی‌نظیر و پرفروشی مانند آوازکشتگان، قصه‌نویسی، چاه‌ به چاه و... است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم براین مگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مجتبی عبدالله نژاد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..