× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

معجزه (خدایا شکرت)

نویسنده: راندا برن

اگر روابطی دشوار و ازهم‌پاشیده داری، از دلشکستگی رنج می‌بری یا به هر دلیلی از کسی دلخور و آزرده‌خاطری، با شکرگزاری می‌توانی اینها را تغییر بدهی. شکرگزاری به‌گونه‌ای معجزه‌آسا هر نوع رابطه دشواری را با شوهر، همسر، برادر، خواهر، شریک، رئیس، مشتری، همکار، مادرزن، مادرشوهر، پدرزن، پدرشوهر، دوست یا در و همسایه، بهبود می‌بخشد.

وقتی ما با رابطه‌ای بغرنج یا وضعیتی چالش‌آور در روابطمان مواجه هستیم، تقریبا در تمام مواردی حتی یک ذره هم در برابر طرف مقابل قدردان نیستیم. در عوض، درگیر نکوهش آن فرد بابت مشکلاتی هستیم که با او داشته‌ایم، و این یعنی ما نقشی در شکرگزاری نداریم. سرزنش هرگز رابطه‌ای را بهبود نمی‌بخشد و هرگز زندگی‌ات را بهتر نمی‌کند. درواقع، هر قدر بیشتر ملامت کنی، رابطه‌ات خراب‌تر و زندگی‌ات بدتر می‌شود.

چه در مورد روابط فعلی و چه روابط گذشته، اگر تو نسبت به طرف مقابلت احساس بد داری، تمرین شکرگزاری این احساس بد را از بین می‌برد. چرا دلت می‌خواهد احساس ناخوشایندت را در مورد کسی دیگر محو کنی؟

در دل نگه داشتن عصبانیت مانند در دست گرفتن زغالی گداخته است با این قصد که آن را به سمت دیگری پرتاب کنی. تو هستی که دچار سوختگی می‌شوی.

احساس بد در مورد فردی دیگر زندگی‌ات را می‌سوزاند، ولی شکرگزاری آن احساس را نابود می‌کند!

صفحه 146


قیمت: 26,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هنر سیر و سفر

هنر سیر و سفر

متاسفانه بسیار دشوار است نگرانی‌های کمابیش دائمی‌امان در مورد آینده را به یاد بیاوریم، زیرا در بازگشت‌مان از جایی که بودیم، شاید نخستین چیزی که... بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 احتمالا گم شده ام

احتمالا گم شده ام

14,000 تومان
 راز

راز

27,500 تومان
 تو را دوست دارم چون نان و نمک

تو را دوست دارم چون نان و نمک

21,000 تومان
 از دیار حبیب

از دیار حبیب

6,000 تومانSome text some message..