لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مسیر پنهان: بازگشت جنگجوی صلح جو

نویسنده:
دن میلمن

در این کتاب چهارم، دَن میلمن داستان زندگی خود را تکمیل می‌کند. این اثر، پس از بیست و هفت سال انتظار از سوی خوانندگان «جنگجوی صلح‌جو»، «سفر مقدس» و «قوانین روحانی» در سال 2017 منتشر گردید.

در این قسمت، دَن، با دفتر خاطراتی که استاد عزیزش: سقراط برایش بر جای نهاده است، ناگزیر می‌شود به جنوب غربی آمریکای شمالی سفر کند تا در بیابان‌هایی لم‌یزرع و داغ، دفتر خاطرات دیگری را که استادش سال‌ها پیش آن را گم کرده بود بازیابد. او با کمک مردی نابینا اما بسیار تیزهوش، به جستجوی آن دفتر خاطرات ارزشمند در انواع اماکن عجیب می‌پردازد و روزهایی سراسر آکنده از ماجراهایی خواندنی را سپری می‌کند. سپس به طرزی ناگهان، از سرزمین دوردست چین سر درمی‌آورد و این بار، وظیفه دارد که مدرسة فنون رزمی پنهان‌شده‌ای را در اعماق جنگل‌های چین پیدا کند. پس از آن، او را که به سرزمین ژاپن سفر می‌کند دنبال می‌کنیم تا ردّپای تعالیم پنهانی و عرفانی استاد عزیزش را بیابد و به حقیقتی عالمگیر دست پیدا کند. داستان «مسیر پنهان» که با عنوان «مدرسة پنهان» در آمریکا منتشر گردید، درست به مانند قسمت‌های پیشین بیوگرافی نویسندة اثر، از جذابیّت و زیبایی و عرفان والایی برخوردار است و خوانندگان دَن میلمن را به هیچ وجه مأیوس نخواهد کرد. آن‌‌ها، دیگر بار خواهند توانست از قلم زیبا و سادة دَن میلمن و حقایق معنوی و عارفانه‌ای که سعی می‌کند با نهایت محبت و صداقت، به خوانندگانَ خود در سراسر عالم بیان کند، لذتی عمیق خواهند برد.


مروری بر زندگی و آثار دن میلمن

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 استاد بزرگ آگاهی

استاد بزرگ آگاهی

دن میلمن یکی از نویسنده‌هایی که آثار ارزشمند و فاخری برای یافتن معنا و انگیزه‌ در زندگی نوشته‌است. او کارنامه زندگی درخشانی دارد، کسب قهرمانی و دریافت چهار مدال طلا در مسابقات ژیمناستیک، نوشتن بیش از ده کتاب فاخر، تدریس هنرهای رزمی و تدریس در محفل‌های آکادمیک از توانایی های او هستند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ذهن آویز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم دن میلمن
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فریده مهدوی دامغانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..