لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مروارید | نشر علمی و فرهنگی

نویسنده:
جان اشتاین بک

پزشک لایق هر کار بود

ژوانا دوباره بچه را زیر شال مخفی کرده، اندیشناک به او می‌نگریست. کینو به او نزدیک شد، شال را از رویش برداشت و به نوبة خود به مشاهدة او پرداخت. بعد دستش را برای بالا کشیدن پلک چشم کودک دراز کرد و تنها در این موقع بود که احساس کرد مروارید را تاکنون در مشت خویش می‌فشرده است. تا كينو متوجه مروارید شد، به طرف یک صندوق چوبی - که در کنار دیوار گذاشته شده بود - رفت، درش را باز کرد و از میان آن یک تکه کوچک پارچه بیرون کشید و مروارید را در آن پیچید. بعد گوشه‌ای از کلبه را انتخاب کرده، با ناخن خویش سوراخ کوچکی در زمین کند، مروارید را در آن سوراخ گذاشت. دوباره سوراخ را پر کرد و اثر کنده شدن خاک را از بین برد. پس از این کار به طرف اجاق رفت که ژوانا، کنار آن چمباتمه زده، به چهرة کودک شیرخوارش خیره شده بود.

صفحه ۵۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 قدم گذاشتن در مسیر عدالت اجتماعی

قدم گذاشتن در مسیر عدالت اجتماعی

جان‌ اشتاین‌بک از نویسندگان کلاسیک آمریکایی، در کالیفورنیا چشم به جهان گشود. او آثار بی‌نظیری خلق کرده است و به سبب نوشتن این آثار، جوایز متعددی مانند نوبل ادبیات، جایزه‌ی پولیترز و...، را دریافت کرده است. خوشه‌های خشم، موش‌ها و آدم‌ها، مروارید، ماه پنهان است، دشت بهشت و... تنها بخشی از این آثار هستند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات علمی و فرهنگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جان اشتاین بک
مشاهده همه arrow iconSome text some message..