لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مرشد و مارگریتا | نشر نو

نویسنده:
میخائیل بولگاکف

امشب برنامه لغو شد

در سر صف آشوبی به پا شد، ولی دیری نپایید و کم کم مردم متفرق شدند و بعد از حدود یک ساعت، اثری از صف در خیابان سادووایا نماند. کارآگاهان محل را ترک کردند تا تحقیقات‌شان را در محل دیگری دنبال کنند و همه کارمندان، به جز نگهبان‌ها، مرخص شدند و درهای تئاتر قفل شد. 

واسیلی استپانوویچ دفترنویس باید دو کار فوری انجام می‌داد. اول باید به کمیسیون نمایشات تئاتری و سرگرمی‌های سبک می‌رفت و ماوقع شب پیش را گزارش می‌کرد، و بعد باید به بخش مالی کمیسیون سری می‌زد و درآمد ۲۱,۷۱۱ روبلی روز گذشته را واریز می‌کرد. 

واسیلی استپانوویچ که مردی دقیق و کارآمد بود، پول را لای روزنامه‌ای پیچید، نخی دورش بست، آن را در کیفش گذاشت و طبق دستورالعمل همیشگی، از سوار شدن به اتوبوس یا قطار احتراز کرد و به نزدیک‌ترین ایستگاه تاکسی شتافت.

به محض آنکه راننده‌های سه تاکسی دیدند مسافری با کیفی پر نزدیک می‌شود، هر سه فوراً بدون سرنشین از ایستگاه دور شدند و معلوم نبود چرا با عصبانیت نگاهی به عقب کردند. دفترنویس که جا خورده بود مدتی مثل تیر چراغ برق منتظر ماند و در این فکر بود که این دیگر چه حرکت غریبی است.

صفحه ۲۵۴


مروری بر کتاب مرشد و مارگاریتا نوشته‌ی میخائیل بولگاکف

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 روزنه‌های از امید در اعماق تاریکی

روزنه‌های از امید در اعماق تاریکی

مرشد و مارگاریتا نمونه‌‌‌ای از یک داستان روسی است که مفاهیمی به ظاهر سیاه در خود دارد؛ اما در پس آن فریاد اعتراض نسبت به جامعه و تابو‌های اجتماعی به گوش می‌رسد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میخائیل بولگاکف
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عباس میلانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..