× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

لارز

نویسنده: لوییز اردریك

شاید حق با آن خانم‌های مسن بود و واقعا مغز رومئو در باسنش بود و حالا بعد از این همه دفع، شفاف شده بود، چون حالا برخلاف همیشه خیلی واضح و شفاف می‌توانست فکر کند. می‌توانست با تمرکزی غیرعادی فکر کند. می‌توانست به‌راحتی به جایی که می‌شد قرص‌هایش را بفروشد و به مقدار پولی که از فروش قرص‌ها نصیبش می‌شد، فکر کند. حتی در سرش می‌توانست پول‌ها را بشمارد و تصمیم بگیرد که با آن پول چه کار کند. به خاله‌اش فکر کرد، خاله استار، کسی که او را به‌خوبی کنار سایر اعضای خانواده‌اش بزرگ کرده بود. علی‌رغم بدطینتی خاله‌اش، دلش می‌خواست خرت و پرت‌هایش را بخرد، جای خوابش را تمیز کند تا هیچ بوی تعفنی ندهد. رومئو به چیزهای معمولی و غیرمعمولی فکر کرد. از خود پرسید: «آیا باید به این شکل زندگی ادامه دهم؟ باید سوژه شوخی‌های زننده و بی‌رحمانه کرکس‌های پیر خانه سالمندان باقی بمانم؟ چطور می‌توانم خودم را از این وضعیت خلاص کنم؟»

چگونه می‌توانست احترام به‌دست بیاورد؟ آیا باید کار اداری پیدا می‌کرد؟ کدام اداره؟ اگر عضو شورای قبیله بود، می‌توانست فورا اعلام کند که ذخیره کردن قرص‌های مسکن، نعوظ، ضدیبوست در ظرف داروهای مسکن برخلاف قوانین قبیله‌ای است. بخش عمده‌ای از وقتش را صرف مرور زخم‌زبان‌ها، دسته‌بندی کلمات و بررسی احتمالات کرد. اطلاعات! به چه اطلاعاتی نیاز داشت؟ همه جوانب اینکه کدام شایعات می‌تواند چه نوع قدرتی به او بدهد را در نظر گرفت. ذهنش را متمرکز کرد تا بتواند بهتر و عمیق‌تر فکر کند، حتی سعی کرد مثل قهرمان محبوبش در سریال نظم و قانون، لنی بریسکو، بولتنی از سرنخ‌ها را کنار هم بگذارد.

صفحه 141

قیمت: 39,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

دو راهکار مهمی که بیش از همه کمک می‌کرد به خواب بروم، راهکارهایی بود که خودم ابداع کرده بودم. اول این‌که، سعی می‌کردم پیش از آن که زمان خواب فرا برسد، برای رفتن به رختخواب آماده شوم. گاهی اوقات تا دیروقت بیدار می‌ماندم، چون آنقدر خسته بودم که نمی‌توانستم لنزهایم را دربیاورم، عینک زدن هم برایم مانند آن بود که روی قفس طوطی را بپوشانند. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 روح گریان من

روح گریان من

ناموجود
 چگونه کمتر کار کنیم

چگونه کمتر کار کنیم

17,000 تومان
 از دو كه حرف می زنم از چه حرف می زنم

از دو كه حرف می زنم از چه حرف می زنم

34,000 تومان
 آرزوهای بر باد رفته

آرزوهای بر باد رفته

98,000 تومانSome text some message..