> خرید کتاب لارز|فروشگاه کتاب آوانگارد
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

لارز

نویسنده:
لوییز اردریك

شاید حق با آن خانم‌های مسن بود و واقعا مغز رومئو در باسنش بود و حالا بعد از این همه دفع، شفاف شده بود، چون حالا برخلاف همیشه خیلی واضح و شفاف می‌توانست فکر کند. می‌توانست با تمرکزی غیرعادی فکر کند. می‌توانست به‌راحتی به جایی که می‌شد قرص‌هایش را بفروشد و به مقدار پولی که از فروش قرص‌ها نصیبش می‌شد، فکر کند. حتی در سرش می‌توانست پول‌ها را بشمارد و تصمیم بگیرد که با آن پول چه کار کند. به خاله‌اش فکر کرد، خاله استار، کسی که او را به‌خوبی کنار سایر اعضای خانواده‌اش بزرگ کرده بود. علی‌رغم بدطینتی خاله‌اش، دلش می‌خواست خرت و پرت‌هایش را بخرد، جای خوابش را تمیز کند تا هیچ بوی تعفنی ندهد. رومئو به چیزهای معمولی و غیرمعمولی فکر کرد. از خود پرسید: «آیا باید به این شکل زندگی ادامه دهم؟ باید سوژه شوخی‌های زننده و بی‌رحمانه کرکس‌های پیر خانه سالمندان باقی بمانم؟ چطور می‌توانم خودم را از این وضعیت خلاص کنم؟»

چگونه می‌توانست احترام به‌دست بیاورد؟ آیا باید کار اداری پیدا می‌کرد؟ کدام اداره؟ اگر عضو شورای قبیله بود، می‌توانست فورا اعلام کند که ذخیره کردن قرص‌های مسکن، نعوظ، ضدیبوست در ظرف داروهای مسکن برخلاف قوانین قبیله‌ای است. بخش عمده‌ای از وقتش را صرف مرور زخم‌زبان‌ها، دسته‌بندی کلمات و بررسی احتمالات کرد. اطلاعات! به چه اطلاعاتی نیاز داشت؟ همه جوانب اینکه کدام شایعات می‌تواند چه نوع قدرتی به او بدهد را در نظر گرفت. ذهنش را متمرکز کرد تا بتواند بهتر و عمیق‌تر فکر کند، حتی سعی کرد مثل قهرمان محبوبش در سریال نظم و قانون، لنی بریسکو، بولتنی از سرنخ‌ها را کنار هم بگذارد.

صفحه 141

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «استعداد ممکن است موقتی باشد و کمتر کسی هم می‌تواند همه‌ی عمر نگهش دارد»

«استعداد ممکن است موقتی باشد و کمتر کسی هم می‌تواند همه‌ی عمر نگهش دارد»

یک شانه‌ی دردناک کافی است تا تصویر و صدای قشنگی را که دلم می‌خواهد منتقل کنم از دست برود. بدن آدمیزاد این‌قدر شکننده است. سیستم پیچیده‌ای است که می‌تواند با یک چیز خیلی پیش‌پاافتاده از کار بیفتد و در بیشتر موارد، وقتی از کار افتاد، به‌سادگی سرپا نمی‌شود. می‌شود با یک دندان سوراخ یا شانه‌ی گرفته کنار آمد ولی از کنار خیلی چیزها نمی‌شود گذشت.  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نون
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سعید كلاتی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..