× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ویندوز 8 (كتاب های دامیز)

نویسنده:
اندی راثبون

مقدمه

این نسخه‌ی جیبی قصد ندارد شما را به یک کارشناس ویندوز تبدیل کند. در مقابل، اطلاعات کاربردی را زمانی که به آن‌ها نیاز خواهید داشت در اختیار شما قرار می‌دهد. دلیلی ندارد که شما در ویندوز ۸ حرفه‌ای شوید؛ تنها لازم است به اندازه‌ی کافی سریع، به درستی و بدون دردسر به اطلاعات مورد نیازتان دست یابید. در نتیجه برای لذت بردن از زندگی وقت بیشتری خواهید داشت.

صرف‌نظر از اینکه از چه وسیله‌ای مانند لپ‌تاپ، تبلت و کامپیوتر رومیزی استفاده می‌کنید به هر آنچه که نیاز دارید از طریق این کتاب به‌دست خواهید آورد.

درباره‌ی این کتاب

از این کتاب می‌توانید همچون یک لغت‌نامه یا کتاب مرجع استفاده کنید. به صفحه‌ای که حاوی اطلاعات مورد نیاز شماست بروید، پس از مطالعه می‌گویید: «آه، پس منظورشان این بود» کتاب را ببندید و به ادامه‌ی کار خود مشغول شوید. 

موضوعات این کتاب، به جای استفاده از کلمات سخت و تخصصی، بسیار ساده و واضح بیان شده‌اند. نیازی به حفظ کردن تمام موارد نخواهید داشت. تنها به صفحه‌ی مناسب بروید، توضیحات مختصر را بخوانید و به کار خود بازگردید. برخلاف سایر کتاب‌ها در این کتاب می‌توانید از عبارات فنی عبور کنید و همچنان به کار خود ادامه دهید.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چهل نامه کوتاه به همسرم

چهل نامه کوتاه به همسرم

ای عزیز!راست می‌گویم.من هرگز یک قدم جلوتر از آنجا که هستم را ندیده‌ام.قلمم را دیده‌ام چنان‌که گویی بخشی از دستِ راستِ من است؛ و کاغذ را.من هرگز یک قدم جلوتر از آنجا که هستم را ندیده‌ام. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..