× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

مبانی زبان فرانسه (كتاب های دامیز)

نویسنده:
لورا كی.لاولس
زوئی ارتوپولوس

اگر در حال یادگیری زبان فرانسه هستید، این کتاب به‌عنوان مرجعی کارآمد می‌تواند در یادآوری لغات، صرف افعال، درک تفاوت‌های اساسی بین زبان‌های انگلیسی و فرانسه و بسیاری از مسائل دیگر کمکتان کند. اگر دوست ندارید برای امتحان نهایی، کتاب اصلی‌تان را بخوانید، این کتاب می‌تواند خلاصه‌ای متمرکز و مفید در مورد نکات اساسی و کلیدی در یادگیری زبان فرانسه را در اختیارتان قرار دهد. کتاب مبانی زبان فرانسه For Dummies به شما کمک می‌کند تا با دردسر و زحمت کمتری به اهدافتان دست یابید و مهارت‌های زبان فرانسه‌تان را تقویت کنید. 

در این کتاب، قواعد پایه و موردنیاز برای یادگیری و درک زبان و نحوه‌ی برقراری ارتباط به تفصیل ارائه شده است. به کمک این کتاب می‌توانید به‌راحتی در مورد موضوعاتی فراتر از معرفی ساده‌ی خودتان یا وضعیت آب و هوا، با دیگران صحبت کنید و همین امر دستاورد بزرگی است! 


درباره‌ی این کتاب

این کتاب طوری طراحی شده است که دسترسی خوانندگان به مطالب مختلف راحت و ساده باشد. در هر فصل به مبحث مجزایی پرداخته می‌شود که به تقویت مهارت‌های اصلی زبانی شما کمک می‌کند. روش این کتاب به‌گونه‌ای است که در مورد هر مبحث، نکات اساسی آن مطرح می‌شوند تا به این ترتیب خوانندگان بتوانند مروری داشته باشند بر آنچه در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه آموخته‌اند. برای درک بهتر قواعد زبان فرانسه در هر مبحث، مثال‌ها و نمونه‌هایی آورده شده که به شما کمک می‌کند بتوانید به شکلی صحیح به زبان روزمره و محاوره‌ای فرانسوی صحبت کنید؛ یعنی همان چیزی که فرانسوی‌زبانان از شما انتظار دارند.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..