کتاب مبانی زبان فرانسه (كتاب های دامیز)

نویسنده: لورا كی.لاولس زوئی ارتوپولوس

اگر در حال یادگیری زبان فرانسه هستید، این کتاب به‌عنوان مرجعی کارآمد می‌تواند در یادآوری لغات، صرف افعال، درک تفاوت‌های اساسی بین زبان‌های انگلیسی و فرانسه و بسیاری از مسائل دیگر کمکتان کند. اگر دوست ندارید برای امتحان نهایی، کتاب اصلی‌تان را بخوانید، این کتاب می‌تواند خلاصه‌ای متمرکز و مفید در مورد نکات اساسی و کلیدی در یادگیری زبان فرانسه را در اختیارتان قرار دهد. کتاب مبانی زبان فرانسه For Dummies به شما کمک می‌کند تا با دردسر و زحمت کمتری به اهدافتان دست یابید و مهارت‌های زبان فرانسه‌تان را تقویت کنید. 

در این کتاب، قواعد پایه و موردنیاز برای یادگیری و درک زبان و نحوه‌ی برقراری ارتباط به تفصیل ارائه شده است. به کمک این کتاب می‌توانید به‌راحتی در مورد موضوعاتی فراتر از معرفی ساده‌ی خودتان یا وضعیت آب و هوا، با دیگران صحبت کنید و همین امر دستاورد بزرگی است! 


درباره‌ی این کتاب

این کتاب طوری طراحی شده است که دسترسی خوانندگان به مطالب مختلف راحت و ساده باشد. در هر فصل به مبحث مجزایی پرداخته می‌شود که به تقویت مهارت‌های اصلی زبانی شما کمک می‌کند. روش این کتاب به‌گونه‌ای است که در مورد هر مبحث، نکات اساسی آن مطرح می‌شوند تا به این ترتیب خوانندگان بتوانند مروری داشته باشند بر آنچه در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه آموخته‌اند. برای درک بهتر قواعد زبان فرانسه در هر مبحث، مثال‌ها و نمونه‌هایی آورده شده که به شما کمک می‌کند بتوانید به شکلی صحیح به زبان روزمره و محاوره‌ای فرانسوی صحبت کنید؛ یعنی همان چیزی که فرانسوی‌زبانان از شما انتظار دارند.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید 45,000 تومان

مبانی زبان فرانسه (كتاب های دامیز)

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مطالب پیشنهادی

اولین برنده نوبل ادبیات

سولی پرودوم، اولین برنده نوبل ادبیات در سال ۱۹۰۱

زیبا صدایم کن

معرفی کوتاه کتاب کودک زیبا صدایم کن نوشته‌ی فرهاد حسن زاده

پلی به سوی رهایی

مروری بر کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها نوشته‌ی مارک منسن

کتاب های پیشنهادی

افزودن به پاکت خرید 45,000 تومان