کتاب سوپ (كتاب های دامیز)

نویسنده: جینا هاست

ترتیب مطالب این کتاب

این کتاب آشپزی تک موضوعی، به شش بخش تقسیم شده که راهنمای شما در تمامی جوانب و مراحل تهیه‌ی سوپ است. کتاب پیش‌رو انباشته از نصایح واقع‌بینانه، اطلاعات جالب و نکات آشپزی آشنا و ناآشناست. این کتاب سفری دایره‌وار را آغاز می‌کند که شروع آن از آشپزخانه‌ی شماست، سپس سری به بازار خواهد زد و باز به آشپزخانه، جایی که کار پخت و پز را انجام می‌دهید و در نهایت به میزتان خواهد رسید، آنجایی که می‌توانید سوپ‌های خانگی لذیذ از فرهنگ‌های مختلف را سرو کنید.

مطمئناً می‌توانید برخی از مباحث کتاب را نخوانید. اگر آشپزخانه و انباری مجهزی دارید، احتمالاً می‌توانید از چند فصل اولیه‌ی کتاب بگذرید یا برای مثال اگر فقط می‌خواهید طرز تهیه‌ی سوپ پیاز فرانسوی را بخوانید، در فهرست کتاب یا در قسمت «دستورهای پخت در یک نگاه» آن را بیابید و کار پخت را شروع کنید. 

بیشتر سوپها را به‌راحتی می‌توان تهیه کرد؛ با این حال، تهیه‌ی برخی از آن‌ها چالش‌برانگیز است. سطح سادگی با دشواری تهیه‌ی سوپ‌ها، زمان تقریبی پخت و تهیه‌ی آن‌ها، وسایل خاص موردنیاز، مانند غذاساز یا مخلوط‌کن و سوپ‌هایی که باید در فریزر نگهداری شوند، در دستور پخت هر سوپ گنجانده شده است. 

متاسفانه این کتاب موجود نیست

کتاب سوپ (كتاب های دامیز)

متاسفانه این کتاب موجود نیست

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مطالب پیشنهادی

ندای پرچم سفید

مروری بر کتاب چرا جنگ؟ مکاتبات آلبرت اینشتین و زیگموند فروید

زندگی نامتعارف و دیدگاه رادیکال ماریا مونته‌سوری

درباره‌ی ماریا مونته‌سوری، مروری بر کتاب کودک معلم است: زندگی ماریا مونته‌سوری

همه‌ی این‌ها زندگی من را ساختند

مروری بر کتاب کودک تکه‌هایی که من شدند نوشته‌ی رنه واتسون

کتاب های پیشنهادی