× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
با توجه به تعطیلی 2 آبان سفارشات پستی که از تاریخ 28 مهرماه ثبت خواهد شد، 3 آبان تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سوپ (كتاب های دامیز)

نویسنده:
جینا هاست

ترتیب مطالب این کتاب

این کتاب آشپزی تک موضوعی، به شش بخش تقسیم شده که راهنمای شما در تمامی جوانب و مراحل تهیه‌ی سوپ است. کتاب پیش‌رو انباشته از نصایح واقع‌بینانه، اطلاعات جالب و نکات آشپزی آشنا و ناآشناست. این کتاب سفری دایره‌وار را آغاز می‌کند که شروع آن از آشپزخانه‌ی شماست، سپس سری به بازار خواهد زد و باز به آشپزخانه، جایی که کار پخت و پز را انجام می‌دهید و در نهایت به میزتان خواهد رسید، آنجایی که می‌توانید سوپ‌های خانگی لذیذ از فرهنگ‌های مختلف را سرو کنید.

مطمئناً می‌توانید برخی از مباحث کتاب را نخوانید. اگر آشپزخانه و انباری مجهزی دارید، احتمالاً می‌توانید از چند فصل اولیه‌ی کتاب بگذرید یا برای مثال اگر فقط می‌خواهید طرز تهیه‌ی سوپ پیاز فرانسوی را بخوانید، در فهرست کتاب یا در قسمت «دستورهای پخت در یک نگاه» آن را بیابید و کار پخت را شروع کنید. 

بیشتر سوپها را به‌راحتی می‌توان تهیه کرد؛ با این حال، تهیه‌ی برخی از آن‌ها چالش‌برانگیز است. سطح سادگی با دشواری تهیه‌ی سوپ‌ها، زمان تقریبی پخت و تهیه‌ی آن‌ها، وسایل خاص موردنیاز، مانند غذاساز یا مخلوط‌کن و سوپ‌هایی که باید در فریزر نگهداری شوند، در دستور پخت هر سوپ گنجانده شده است. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 رویای تبت

رویای تبت

شیوا! بلند شو که گند زدی. همیشه من گند می‌زنم، ایندفعه نوبت توست. کی باور می‌کرد شیوای متین و معقول این کار را بکندو یک لحظه انگار همه زیر فلاش دوربین خشکمان زد. حالا می‌فهمم که همه یک جور تعجب نمی‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سارا یوسفی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..