لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ابر غذاها (كتاب های دامیز)

نویسنده:
برنت اگین
شرین جت ویگ

نیروی غذاها در یاری رساندن یا صدمه زدن به شما امری بسیار خارق‌العاده است. همه‌ی ما بیمارانی را دیده‌ایم که با دست کشیدن از عادت‌های هله‌هوله‌خوری و روی آوردن به غذاهای سالم در وضعیت تندرستی خود بهبود چشمگیری ایجاد کرده‌اند. همچنین می‌دانیم که با پی بردن بیماران به اهمیت تغذیه، احتمال حمایتشان از یک رژیم غذایی سالم نیز بالا می‌رود.

ابرغذاها شما را در عرصه‌ی تغذیه‌ی مناسب به جلو هُل می‌دهند. ما بر این باوریم که این غذاها به خاطر توان‌شان در بهبود وضع سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند و برای اثبات این گفته می‌توانیم دلیل علمی بیاوریم. اکثر ابر غذاها را به‌راحتی می‌توان پیدا کرد اما ما انواع ناشناخته‌تری از این نوع غذاها را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

می‌پرسید چه چیزی عایدتان می‌شود؟ شاید بخواهید پرجنب‌وجوش‌تر باشید، وزن کم کنید، کلسترول‌تان را پایین بیاورید، یا فشار خون خود را کاهش دهید. فرقی نمی‌کند دلیل علاقه‌ی شما به ابرغذاها چیست، اما به محض اینکه آثار مثبتشان را لمس کنید، آن‌ها را تا ابد در رژیم غذایی خود نگه خواهید داشت.

مقدمه

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 انسان شود برادر انسان

انسان شود برادر انسان

روایت اصلی کتاب شکستن طلسم وحشت برمی‌گرده به یک اتفاق، پینوشه در سال ۱۹۹۰ قبل از ترک مقام خودش به خاطر فشارها و اثرگذاری جنبش «نه به پینوشه» تدابیر حقوقی عجیبی وضع کرده بود که به موجب اونها از یک مصونیتی برخوردار بود تا جرایمش قابل پیگرد نباشه. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..