× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ابر غذاها (كتاب های دامیز)

نویسنده:
برنت اگین
شرین جت ویگ

نیروی غذاها در یاری رساندن یا صدمه زدن به شما امری بسیار خارق‌العاده است. همه‌ی ما بیمارانی را دیده‌ایم که با دست کشیدن از عادت‌های هله‌هوله‌خوری و روی آوردن به غذاهای سالم در وضعیت تندرستی خود بهبود چشمگیری ایجاد کرده‌اند. همچنین می‌دانیم که با پی بردن بیماران به اهمیت تغذیه، احتمال حمایتشان از یک رژیم غذایی سالم نیز بالا می‌رود.

ابرغذاها شما را در عرصه‌ی تغذیه‌ی مناسب به جلو هُل می‌دهند. ما بر این باوریم که این غذاها به خاطر توان‌شان در بهبود وضع سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند و برای اثبات این گفته می‌توانیم دلیل علمی بیاوریم. اکثر ابر غذاها را به‌راحتی می‌توان پیدا کرد اما ما انواع ناشناخته‌تری از این نوع غذاها را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

می‌پرسید چه چیزی عایدتان می‌شود؟ شاید بخواهید پرجنب‌وجوش‌تر باشید، وزن کم کنید، کلسترول‌تان را پایین بیاورید، یا فشار خون خود را کاهش دهید. فرقی نمی‌کند دلیل علاقه‌ی شما به ابرغذاها چیست، اما به محض اینکه آثار مثبتشان را لمس کنید، آن‌ها را تا ابد در رژیم غذایی خود نگه خواهید داشت.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هنر همچون درمان

هنر همچون درمان

این مفهوم که هنر نقشی در توازن بخشیدن به احساسات ما دارد نویدبخش پاسخ به این پرسش دیرین است که چرا مردم این‌قدر از نظر سلیقه‌ی هنری با هم متفاوت‌اند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..