لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
سفارش شما شنبه 16 مهر 1401 تحویل پست داده خواهد شد.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آرامش (كتاب های دامیز)

نویسنده:
شاماش آلیدینا

بیش از یک دهه اسـت که من در کارم افتخار و سعادت کمک به بزرگسالان برای کاهش استرس شان را داشته‌ام. موفق شده‌ام به هزاران نفر از طریق مشاوره‌های شخصی، کارگاه‌ها، کتاب هـا، ابزارهای صوتی و کلاس‌های آنلاین کمک کنم، که تصور آن هم باعث خضوع و فروتنی در تمام این دوران، یک چیز مشخص بود: بیشتر مردم نمی‌دانند چطور آرامش کسب کنند. آرامش، مهارت است. شاید شما فکر کنید وقتی که روی کاناپه لم داده و مشغول تماشـای تلویزیون هســتید، یا حتی وقتی خوابیده اید آرامش دارید، اما این آرامش قوی یا عمیقی که ما در این کتاب به آن می‌پردازیم نیست.

كسب آرامش نه تنها از بیماری جلوگیری می‌کند. موجب تندرستی نیز می‌شود. اگر به جای اینکه بیش از اندازه دچار استرس باشید، تحت مقدار مناسبی فشار قرار داشته باشید، بخش‌های هوشمند و خلاق مغزتان به طور مؤثرتری کار می‌کنند. می‌توانید احساسات‌تان را به درستی پرورش دهید و در نتیجه روابط خود را بهبود ببخشید. کمتر دچار بدخلقی می‌شوید، به مسائل با فراغ بال بیشتری نگاه می‌کنید، تصمیمات بهتری می‌گیرید و اشتباهات کمتری مرتکب می‌شوید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

بارون درخت نشین بی تردید یکی از شاهکارهای مهم ادبیات جهان و از برترین آثار ایتالو کالوینو نویسنده بزرگ ایتالیایی است. کالوینو به خاطر تخیل نیرومند، طنز ظریف و توجه نزدیک به واقعیت و تاریخ شهره است، نگرش موشکافانه، واقعیت و طنز و افسانه پردازی و تخیل شاعرانه همه به یک حد در او هست. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..