× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آرامش (كتاب های دامیز)

نویسنده:
شاماش آلیدینا

بیش از یک دهه اسـت که من در کارم افتخار و سعادت کمک به بزرگسالان برای کاهش استرس شان را داشته‌ام. موفق شده‌ام به هزاران نفر از طریق مشاوره‌های شخصی، کارگاه‌ها، کتاب هـا، ابزارهای صوتی و کلاس‌های آنلاین کمک کنم، که تصور آن هم باعث خضوع و فروتنی در تمام این دوران، یک چیز مشخص بود: بیشتر مردم نمی‌دانند چطور آرامش کسب کنند. آرامش، مهارت است. شاید شما فکر کنید وقتی که روی کاناپه لم داده و مشغول تماشـای تلویزیون هســتید، یا حتی وقتی خوابیده اید آرامش دارید، اما این آرامش قوی یا عمیقی که ما در این کتاب به آن می‌پردازیم نیست.

كسب آرامش نه تنها از بیماری جلوگیری می‌کند. موجب تندرستی نیز می‌شود. اگر به جای اینکه بیش از اندازه دچار استرس باشید، تحت مقدار مناسبی فشار قرار داشته باشید، بخش‌های هوشمند و خلاق مغزتان به طور مؤثرتری کار می‌کنند. می‌توانید احساسات‌تان را به درستی پرورش دهید و در نتیجه روابط خود را بهبود ببخشید. کمتر دچار بدخلقی می‌شوید، به مسائل با فراغ بال بیشتری نگاه می‌کنید، تصمیمات بهتری می‌گیرید و اشتباهات کمتری مرتکب می‌شوید.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اجازه می فرمائید گاهی خواب شما را ببینم

اجازه می فرمائید گاهی خواب شما را ببینم

پنجشنبه‌ 14 اسفند ساعت 11 صبح من عاشق شدم. هوا ابری بود و همه‌ی باران‌های عالم سر من می‌ریخت. گفتن از آن روزی که عاشق شدم چه خوب است. مثل این است که روی زخمی را بخارانی، نه بیشتر. عشق مثل دامنی گر گرفته است، به هر طرف که می‌دوی شعله‌ورتر می‌گردی. چیزی به ظهر نمانده بود، تا سه شمردم و پنجره را باز کردم و ناگهان عاشق شدم. روزی که من عاشق شدم، عالم توفانی شد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آوند دانش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..