لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قهرمانان و گورها

نویسنده:
ارنستو ساباتو

درباره قهرمانان و گورها شرح احوال آله خاندرا٬ دختر زیبایی از یک خاندان ممتاز آرژانتینی و سه مردی است که زندگی‌شان به نحو غمباری با زندگی او گره خورده است: پدرش٬ فرناندو بیدال که مشغله ذهنی غریبی نسبت به‌کوران٬ شرارت و تبهکاری٬ و بیش از همه نسبت به آله‌خاندرا دارد؛ پس از او مارتین٬ عاشق جوان‌تر اوست که رستگاری خویش را به قیمت دست شستن از عشق خود به دست می‌آورد؛ سپس برونو است٬ یک فیلسوف و نویسنده٬ و دوست خانوادگی آله خاندرا که عشق به مادر را در رابطه‌اش با دختر او٬ یعنی آله خاندرا می‌جوید. داستان در متن خیزش پرتلاطم اجتماعی و سیاسی سال‌های ۱۹۵۰ آرژانتین رخ می‌دهد. شاهکاری است آفریده ذهن خلاق یکی از اصیل‌ترین نویسندگان خوش‌ذوق و قریحه قرن بیستم٬ یعنی ارنستو ساباتو.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 اشتباه نکنید، این یک نقاشی نیست

اشتباه نکنید، این یک نقاشی نیست

داستان کتاب تونل از یک دریچه آغاز می شود؛ دریچه‌ای نادیده گرفته شده در یک تابلوی نقاشی و از همین دریچه است که ما به دنیای درونی خوان پابلو کاستل و قصه‌ی او وارد می‌شویم.خوان پابلو نقاشی مردم گریز است که از آدم‌ها و انجمن‌ها کناره گرفته است. علت کناره‌گیری او از آدم‌ها صفات و ویژگی‌های زشت انسانی است که حتی اندیشیدن به آن‌ها در خواب هم او رها نمی‌کند و با سوالاتی در مورد خودخواهی و خودپسندی بشر، خود و خواننده را به چالش می‌کشد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ارنستو ساباتو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مصطفی مفیدی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..