لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قصه گو داستان های کوتاه

نویسنده:
والتر بنیامین

ترجمه قصه‌های بنیامین را وامدار آقای محمودرضا بهمن پور هستم. همو بود که نسخه انگلیسی کتاب را برای ترجمه پیشنهاد کرد و لذت ترجمه آن نصیب من شد. سپاس گزار این لطف او هستم. من که شیفته‌ی آرای بنیامین در حوزه‌ی عکاسی و تاریخ و زبان هستم نمی‌دانستم او قصه هم گفته و نوشته است، درآمد مترجمان انگلیسی تبیینی دقیق و مفصل از این قصه‌ها به دست می‌دهد، پس تنها اشاره کنم که تجربه‌ی خواندن و ترجمه‌ی این قصه‌ها گاه مرا به جهانی خیالین می‌برد که انگار همسایه‌ی جهان عارفان ایرانی بود و زبان آن یادآور زبان کسانی از جمله روزبهان بقلی در شرح شطحیات و کشف الاسرار و مکاشفات الانوار، و بایزید بسطامی در «معراج نامه»؛ و گاه این زبان به مرز بی‌معنایی می‌رسید و گاه هم تجربه‌های خام دستانه‌ی جوانی را باز می‌تاباند. هرچه بود این ترجمه عیشی بود مدام و نومیدانه امید دارم توانسته باشم خواننده را هم در این عيش سهیم کنم.

یادداشت مترجم فارسی

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پرده‎‌برداری از مبهم‌ترین و اسرارآمیزترین تضاد هستی

پرده‎‌برداری از مبهم‌ترین و اسرارآمیزترین تضاد هستی

سبکی تحمل‌ناپذیر هستی که ـ در ایران باعنوان بار هستی مشهور است ـ رمانی است که در سراسر آن تفکرات و ایدئولوژی نویسنده ( میلان کوندرا ) موج می‌زند. در واقع این رمان نه برای ارائه و تایید یک مفهوم و ایده بلکه برای پرورش قوه‌‌ی تفکر و جهان‌بینی و ایجاد ذهن پرسشگر نوشته شده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نظر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم والتر بنیامین
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهران مهاجر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..