لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

قدرت محتوا

نویسنده:
جو پولیتزی

مردم اغلب از من می‌پرسند که طول مطالب وبلاگ یا مقالات خبرنامه‌شان چقدر باید باشد. پاسخم همیشه این است: «آن قدری که لازم است». و این دقیقا همان چیزی است که در این کتاب خواهید یافت. برخی از فصول کتاب خیلی کوتاهند و برخی نه با وجود این، هر فصل بینشی در اختیارتان خواهد گذاشت تا کمک‌تان کند درباره‌ی کسب و کارتان طور دیگری بیندیشید یا اینکه توصیه‌ای ملموس درباره‌ی شکل دادن فرآیند بازاریابی محتوایی خاص خودتان ارائه خواهد داد.

در خیلی از سخنرانی‌هایم درباره‌ی شخصیت کرلی در فیلم شهرنشینان با بازی جک پالانس حرف می‌زنم. یادتان هست که کرلی از «یک چیز» حرف می‌زد؟ می‌دانید آن یک چیزی که راز زندگی است، چیست؟ هدفم در تمام سخنرانی‌هایم و نیز در این کتاب، این است: آن یک چیزی دستگیرتان شود که در کسب وکارتان تأثیرگذار خواهد بود. بعضی از ایده‌ها و مفاهیم این کتاب جدید خواهند بود. بعضی‌هایشان هم برایتان آشنا خواهند بود، که ممکن است بخواهید از آنها بگذرید. لطفاً راحت باشید و بگذرید. آن «یک چیزی» را پیدا کنید که کمک تان می کند شرکت‌تان را رشد دهید و مشتریان بیشتر یا بهتری به دست بیاورید.

صفحه ۲۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دستیابی به موفقیت با جادوی اعجاب‌انگیز محتوا

دستیابی به موفقیت با جادوی اعجاب‌انگیز محتوا

نشر آموخته کتاب خلق محتوا، خلق مشتری نوشته‌ی جو پولیتزی و نیوت برت را با ترجمه‌ی سعید زرگریان در سال ۱۳۹۸ منتشر کرد. این اثر اصول اولیه‌ی بازاریابی محتوایی را به مخاطبان می‌آموزد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آموخته
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جو پولیتزی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سعید زرگریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..