× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فنگ شویی (راهنمای علمی و کاربردی)

نویسنده: گئورگیا شوارتس

آشپزخانه

محل مناسب آشپزخانه نقش مهمی در فنگ‌شویی دارد. در آشپزخانه دو عنصر آب و آتش وجود دارند. برای این‌که از تلفیق آن‌ها انرژی چی مضر و نامناسب به‌وجود نیاید باید محل قرار دادن اجاق گاز و ظرفشویی به دقت انتخاب شوند. اجاق گاز در مجاورت ظرفشویی، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و یخچال نباشد، زیرا تمام آن‌ها دارای انرژی خالص آب هستند و اگر درست در کنار اجاق (گاز) قرار بگیرند موجب ناهماهنگی انرژی خواهند شد.

البته معمولاً لوله‌کشی‌های آب، گاز و برق در هنگام ساختن خانه مشخص و تعبیه می‌شوند و تنها در موارد معدودی امکان تغییر دادن مکان آن‌ها وجود دارد. بنابراین باید ناهماهنگی میان آب و آتش را به روش دیگری به حداقل برسانیم.

قرار دادن اجاق و ظرفشویی در شرق یا جنوب شرقی آشپزخانه ایده‌آل است. در این جهت انرژی عنصر چوب، که مولد انرژی آتش است، در مقابل انرژی مخرب آب بر آتش قرار می‌گیرد. دیگر جهات برای قرار دادن اجاق و ظرفشویی مناسب نیستند. هرگز نباید ظرفشویی در قسمت شمالی آشپزخانه باشد، زیرا انرژی آب در شمال متمرکز و جریان آن کند و بسیار آهسته می‌شود. قرار دادن اجاق در قسمت جنوبی نیز توصیه نمی‌شود زیرا باعث تمرکز انرژی آتش خواهد شد.

صفحه ۸۵

قیمت: 12,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جستارهایی در باب عشق

جستارهایی در باب عشق

الیاس کانِتی می‌گوید: «دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به جایی نمی‌رساند.» به‌عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. آیا وقتی عاشق می‌شویم بعضاً به این دلیل نیست که حتی به بهای کوری خودمان در این فرایند و آن لحظه خواسته‌ایم، دیدن ورای آدم‌ها را نفی کنیم؟ اگر بدبینی و عشق دو گزینة متقابل باشند، آیا عاشق شدن ما به این دلیل نیست که می‌خواهیم از موضع ضعف بدبینی، نجات یابیم؟ آیا در هر «عشق در نگاه اول» نوعی گزافه‌پردازی نسبت به خصوصیات معشوق وجود ندارد؟ نوعی گزافه‌پردازی که ما را از منفی‌نگری معمول‌مان منفک می‌کند و تمرکز و نیرویمان را معطوف کسی می‌کند که چنان باورش داریم که هرگز حتی خود را چنین باور نداشته‌ایم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 چرا ملت ها شکست می خورند (ریشه های قدرت٬ ثروت و فقر)

چرا ملت ها شکست می خورند (ریشه های قدرت٬ ثروت و فقر)

79,500 تومان
 الفاظ و اشیا (باستان شناسی علوم انسانی)

الفاظ و اشیا (باستان شناسی علوم انسانی)

ناموجود
 کمال تعجب

کمال تعجب

10,000 تومان
 سن عقل

سن عقل

70,000 تومانSome text some message..