> خرید کتاب فلسفه کانت|فروشگاه کتاب آوانگارد
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

فلسفه کانت

نویسنده:
اشتفان کورنر

بسیاری از اهل نظر معتقدند که کانت بزرگترین فیلسوف اروپایی از زمان ارسطو و شاهکار او، نقد عقل محض، مهمترین کتاب فلسفی پس از مابعدالطبیعة معلم اول بوده است. اما کسانی که دورادور با فلسفه آشنایی دارند، گاه حکمت حکما را با حکایت حکما اشتباه می‌کنند. همه می‌دانند که کانت در هشتاد سال عمر از شهر زادگاهش پای بیرون ننهاد، هر روز بعد از ظهر سر دقيقة معین از خانه به قصد گردش بیرون می‌شد، سر راهش خانه‌داران ساعتشان را با لحظة عبور او از زیر پنجرة منزلشان میزان می‌کردند، يك عكس در کتابخانه‌اش بیشتر نداشت و آن تصویر ژان ژاك روسو بود، الى آخر. اما این حکایت آن حکیم است، صرف‌نظر از اینکه چه مایه حقیقت در آن نهفته باشد (گزافه‌گویی راویان و مورخان، حديث تازه‌ای نیست). باید دید حکمت او چیست. آیا پایه‌ای استوار برای این نام جهانگیر وجود دارد یا بزرگ دانستن او از مقولة تصديقات بلاتصور است؟

اینجانب به دو انگیزه این کتاب را ترجمه کرده‌ام: نخست شناسانیدن فلسفة کانت به دانش‌پژوهانی که بیشتر شایق آشنایی با حکمت او بوده‌اند و دوم ایجاد امکان بیشتر برای مطالعات تطبیقی متفکران ایران که لزوم آن امروز بیشتر از گذشته احساس می‌شود و سخت محل حاجت است.

گفتار مترجم

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تاریخ عشق

تاریخ عشق

او عشق به پدرم را به سرزندگی تابستان آشنایی‌شان نگه داشته است. زندگی را پس زده تا این کار را بکند. گاهی روزهای زیادی فقط با هوا و آب زنده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوارزمی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عزت الله فولادوند
مشاهده همه arrow iconSome text some message..