لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

عشق غریبه ها

نویسنده:
نایل گرین

خطرهای بزرگ، گام‌های کوچک

سخت است ‌تجربه‌ی تازه و متقابل انگلستان و ایران را در سال‌های ابتدایی سده‌ی هجدهم بیش از حد بزرگ جلوه دهیم. در آن زمان، هر دو کشور بر شناختی منقطع، کهنه، و غیر مستقیم از یکدیگر تکیه داشتند که خاستگاه آن تبادلات کوتاه ولی فشرده‌ی سفیران و تاجران عهد شکسپیر بود. درست است که کمپانی هند شرقی تا اوایل سدهی ۱۸۰۰ در بندر بوشهر و شهرهای مرکزی ایران مانند شیراز کارگزار محلی استخدام می‌کرد، ولی آن‌ها معمولاً یا هندی بودند یا ارمنی و پیام‌هایی که با قاطر و کشتی می‌فرستادند، در لندن یا کلکته که بسیار دور بود، معمولاً به درستی ترجمه نمی‌شد و در هاله‌ای از ابهام می‌ماند. در سال ورود محصلان به لندن، فرستاده‌ی سابق کمپانی هند شرقی به تهران، سر جان ملکم، هنوز کتاب پیشرو خود، تاریخ ایران، را منتشر نکرده بود (زمانی هم که سر ویلیام اوزلی و ویلیام پرایس روایتشان از سفر به ایران را منتشر کردند دانشجوها دیگر روانه‌ی وطن شده بودند).

صفحه ۶۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هنگامی‌که اَعمالمان از اعماقِ غارِ زمان به سراغمان می‌آید

هنگامی‌که اَعمالمان از اعماقِ غارِ زمان به سراغمان می‌آید

تصویر دوریان‌ گرِی تنها رمانِ اُسکار وایلد شاعر و نمایشنامه‌ نویس مطرحِ ایرلندی‌، روایت هم‌قطاریِ روح و جسم آدمی در سِیرِ حیات از زاویه‌ی دیدِ دانای کل است. روایتِ جوانی‌ به نامِ دوریان گرِی با زیبایی‌ مسحورکننده که سرمستِ زیباییِ خود در مارپیچِ بی‌پایان لذت می‌تازد.  بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی امیرمهدی حقیقت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..