لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شتاب و بیگانگی

نویسنده:
هارتموت رزا

درآمد

شتاب و یگانگی جستاری است درباره‌‌ی زندگی مدرن. این کتاب به‌دنبال دقت علمی یا فلسفی کامل نیست، بلکه به‌دنبال طرح پرسش‌های تقریباً «درستی» از فلسفه‌‌ی اجتماعی و جامعه‌شناسی است تا بار دیگر به تجربیات اجتماعیِ افراد در جوامع مدرن متأخر مرتبط شوند. این امر مبتنی بر این اعتقاد است که علوم اجتماعی باید پرسش‌هایی را مطرح کنند که زندگی‌های مردم را «بازتاب دهند»، دانشجویان را جذب کنند و سپس، به نوبه‌‌ی خود، پژوهش تجربی را به جریان بیندازند. به علاوه، معتقدم که امروزه، تقریباً اغلب جامعه‌شناسان، فیلسوفان و نظریه‌پردازان سیاسی با بی‌اعتنایی غرق در بحث‌ها و طرح‌های پژوهشی‌ای هستند که حتا دردی از خودشان نیز دوا نمی‌کند. ما صرفاً حل معمای پارادایمی، به‌تعبیر تامس کوهن، را دنبال می‌کنیم. نتیجه این می‌شود که جامعه‌شناسی و فلسفه‌‌ی اجتماعی چیز چندانی ندارند که به عموم مردم عرضه کنند. از این رو، احساس می‌کنم که ما با خطر ته کشیدن دعاوی، فرضیه‌ها و نظریه‌هایی رویاروییم که برای فرهنگ مدرن متاخر، دانشجویان و هنرمندان و همه‌‌ی علاقه‌مندان به سرنوشت و آینده‌‌ی جوامع‌مان الهام‌بخش و چالش‌برانگیزند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

کتاب خرده‌روایت‌های بی‌زن و شوهری

ما خانه‌ها، کوچه‌ها، خیابان‌ها و آدم‌های زیادی را ترک گفتیم، اما اگر جرات مرور خاطرات‌شان را داشته باشیم، لحظة پرتپشِ لرزش و ریزش دل را حتماً تجربه کرده‌ایم. لحظة سکوت پرهیاهویی که با تبانی ذهن سمج و دل ناماندگار پدید می‌آید و بس...بارها با خودمان گفتیم اگر دل هم مثل چشم در داشت، می‌بستیم یا اگر بلد بودیم، ذهن را از خاطره‌ها و حافظة بویایی را از تمام عطرهای گذشته خلاص می‌کردیم. اما بدون این‌ها تنهایی‌مان را چگونه پر می‌کردیم؟ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آگه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..