لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شب افسون

نویسنده:
استیون میلهاوزر

شانه

آن سوی زمین ورزشِ پشت دبیرستان، مرد با موهای سیاهِ براق در سایة صندلی‌ها ایستاده است. منتظر دختر جین‌پوش است تا از بیشه بیرون بیاید. سیزده دقیقه گذشته ولی او هنوز آن‌جاست. در بلندی پشت صندلی‌ها از چشم‌اندازی برخوردار است رو به شیب مهتاب‌خوردة منتهی به درختان که سپس به پشت تعمیرگاه قطعات خودروِدنر می‌رسد. او را دید که قدم زد و به میان درختان رفت ولی سبب تأخیرش را نمی‌داند. یعنی واقعاً او؟ در آن‌جا؟ زیپش را باز می‌کند. دراز می‌کشد: کسی نیست که عریانی او را ببیند. تاریکی. مرد از تاریکی پا به مهتاب روشن می‌گذارد و سایه‌اش را می‌بیند که مثل نیزه‌ای پیشِ او پرتاب می‌شود. تردید می‌کند و پا پس می‌کشد. نور خوشایندی نیست. مرد عکاس از جیب شلوارش یک شانه نقره‌ای در می‌آورد و موهایش را شانه می‌زند، دست دیگر هر شانه را به ملایمت دنبال می‌کند.

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت یک روزه ادیسه

هجرت یک روزه ادیسه

بر خلاف اُدیسه، قهرمانِ اصلیِ رمان اولیس نه تنها بالاتر از خواننده نیست بلکه ممکن است از بسیاری جهات پایین‎تر نیز به نظر برسد. این قهرمانِ غریب با نامِ «لئوپولد بلوم»، یکی از شهروندان عادی دوبلین در آستانه‎ی قرن بیستم است. مردی یهودی، میانسال و کارمند که دارای شغلی عادی است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow iconSome text some message..