× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سکوت (قدرت درونگرایان در جهانی که نمی تواند سکوت کند)

نویسنده:
سوزان کین

من به طور رسمی از سال ۲۰۰۵ و به‌طور غیررسمی، در تمام سال‌های بزرگسالی‌ام روی این کتاب کار کرده‌ام. درباره موضوعاتی که این کتاب در بر می‌گیرد، با صدها و شاید هزاران نفر گفت‌وگو و مکاتبه کرده‌ام و به همان میزان کتاب، مقالة پژوهشی، مجله، گپ‌های اتاق‌های گفت‌وگوی اینترنتی و مطالب وبلاگی مطالعه کرده‌ام. به برخی از آن‌ها در این کتاب اشاره کرده‌ام؛ باقی آن‌ها تقریباً به تک‌تک جملاتی که نوشته‌ام، شکل بخشیده‌اند. سکوت بدون دیگران پدید نمی‌آمد، بخصوص دانشمندان و محققانی که از آن‌ها بسیار آموخته‌ام. اگر دنیایی بی‌عیب و نقص داشتیم، از تمام منابعی که از آن‌ها استفاده کرده‌ام، کسانی که مرا راهنمایی کرده‌اند و کسانی که با آنها مصاحبه کرده‌ام، نام می‌بردم. اما چون می‌خواستم کتاب بیش از حد حجيم نشود، برخی از نام‌ها تنها در بخش یادداشت‌ها آمده‌اند.

به دلایل مشابه، در نقل قول‌های بخصوصی از پرانتز و کروشه استفاده نکرده‌ام، اما اطمینان حاصل کرده‌ام که کلمات اضافی یا حذف شده، تغییری در منظور سخنِ گوینده یا نویسنده ایجاد نکرده باشند. اگر دوست داشتید که مطلبی از منابع نوشتاری را از روی منبع اصلی نقل قول کنید، می‌توانید به رونگاشت‌هایی رجوع کنید که شما را به مرجع نقل قولِ کامل در قسمت یادداشت‌ها هدایت می‌کند.

سوزان کِین /۱۷

یادداشت نویسنده

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سکوت: سیری در عالم درون‌گرایی

سکوت: سیری در عالم درون‌گرایی

کتاب «سکوت» با شروعی طوفانی بر محور قیاس برون‌گرایی و درون‌گرایی آغاز می‌شود و در چارچوب چهار بخش ادامه می‌یابد. هر بخش از کتاب به جنبه‌ای از جهانِ درون‌گرایان می‌پردازد. در ادامه مروری خواهیم داشت بر پاره‌هایی از «سکوت». بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات در دانش بهمن
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سوزان کین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..