لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سقوط | نشر چشمه

نویسنده:
آلبر کامو

صد البته، عشق راستین را باید استثنا دانست، که کم و بیش دو سه بار در قرن اتفاق می‌افتد. بقیه‌ی اوقات، پای خودبینی و ملال در میان است. به هر حال، از نظر خودم، هرگز راهبه‌ی پرتغالی نبودم. اگر هم لازم شود نمی‌توانم سنگدل باشـم؛ برعکس، لبریز مهربانی‌ام و اشکم هم آسان در می‌آید. فقط اشکال این جاست که غلیان عواطفم همواره به خودم معطوف می‌شود و جز خودم کسی از مهربانی‌ام نصیب نمی‌برد. همه چیز به کنار، دروغ است اگر بگویم هرگز عاشق نشده‌ام. حداقل یک عشق بزرگ در زندگی‌ام بوده که همواره به خودم می‌سیده. از این جنبه، پس از دشواری‌های اجتناب ناپذیر دوران نوجوانی، خیلی زود تکلیفم روشن شد: بر زندگانی عاشقانه‌ام تمنای جسم فرمان می‌راند و بس. فقط در پی طعمه‌های لذت بخش و تصاحب‌شان بودم. سروشکلم نیز به یاری‌ام می آمد: طبیعت در حقم سخاوت به خرج داده بود. از این بابت بر خود می‌بالیدم و رضایت فراوانی نصیبم می‌شد که نمی‌توانم بگویم علتش لذت بود یا حیثیت. لابد می‌گویید باز خودستایی می‌کنم. منکر نمی‌شوم و بیشتر از این سرافکنده‌ام که به آنچه راست است فخر می‌فروشم.

صفحه ۴۰

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زیبایی، متشنج خواهد بود یا وجود نخواهد داشت

زیبایی، متشنج خواهد بود یا وجود نخواهد داشت

نادیا در دنیای خویش غرق است و کم پیش می‌آید که به جهان بیرون نگاهی بیاندازد. با این حال دنیای درونی‌اش چنان توانی دارد که نه تنها در عالم روزمره مداخله می‌کند، بلکه حتی روابط علّی را نیز بر هم می‌زند. با حضور او است که ما با رویدادهای تصادفی اغراق‌آمیز و پیش‌بینی‌های ناگزیر از تحقّق مواجه می‌شویم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آلبر کامو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کاوه میرعباسی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..