× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سایه ی سنگین خانم الف

نویسنده:
پائولو جوردانو

مترسک

اگر استعداد همسرم در مکالمه‌ی تلفنی نبود، اگر این رفتار با حساب‌کتابش که هر هفته به دوستان و آشنایان سر می‌زد و به هر کدام وقت و توجهی که شایسته‌شان بود اختصاص می‌داد نبود، از بهار به‌بعد، دیگر خبری از خانم الف نداشتیم. درواقع اگر نورا و وفاداری‌اش به تماس تلفنی نبود، خیلی اتفاقات در این سال‌های اخیر رخ نمی‌داد؛ مثلاً ما دو تا عاشق هم نمی‌شدیم.

پسر بی‌حوصله‌ای که من بودم، گفت‌وگوی غیرحضوری را بیش از چند دقیقه تاب نمی‌آورد: زیاد اهل گپ‌وگفت نبودم و همیشه چیزی وجود داشت که حواسم را پرت کند، اغلب هم جزوه‌هایم بود. جزوه‌ها. دوستانم این را می‌دانند؛ از این رو ارتباط بین ما ترجیحاً از طریق پیام‌های مکتوب مختصر یا ایمیل‌های چندخطی بدون هزینه است. در بیست‌سالگی، حکایت رفتار زشتم با هم‌کلاسی‌ای که به من نظر داشت و من هم از او خوشم می‌آمد، همه‌جا پیچیده بود. هر روز بعدازظهر بی‌هیچ دلیلی با من تماس می‌گرفت، فقط برای اینکه کمی گپ بزنیم.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

درخت‌های زیتون، با شاخه‌های درهم‌بافته و پیچ‌درپیچ‌شان، کار رفتن از درختی به درخت دیگر را برای کوزیمو آسان می‌کردند؛ این‌ها درخت‌های مهمان‌نوازی هستند و به‌رغم پوست زبرشان، برای کسانی که می‌خواهند روی آن‌ها بمانند یا از آنها بگذرند کاملا مناسب‌اند. در عوض، شاخه‌هاشان چندان کلفت نیست و نمی‌شود روی آن‌ها به گشت‌وگذار پرداخت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow iconSome text some message..