لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زندگی نو

نویسنده:
اورهان پاموک

روز بعد عاشق شدم. عشق به اندازة نوری که از کتاب فوران می‌کرد تکان‌دهنده بود و با تمامِ هیبتش به من ثابت کرد که زندگی‌ام خیلی وقت است از راه به در شده. 

صبح، به محض بیدار شدن، حوادث روز گذشته را از نظر گذراندم و بی‌درنگ فهمیدم سرزمینی نو که به رویم گشوده شده خیالی آنی نیست، چیزی است که به قدر تن و دست و پاهایم واقعی است. برای رهایی از احساس تحمل ناپذیرِ تنهایی در این عالم نو که داخلش افتاده بودم، باید دیگران را، شبیه هایم را پیدا می‌کردم.

شب برف باریده، و جلو پنجره، روی پیاده رو و پشت‌بام‌ها را پوشانده بود. کتاب که همان‌طور باز روی میز مانده بود در نوری سفید و وهمناک که از بیرون می‌تابید، ساده‌تر و معصوم‌تر از آنچه بود به‌نظر می‌رسید، این هم ترسناکش می‌کرد. 

صفحه ۲۳

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تلاش برای برابری

تلاش برای برابری

الیف شافاک یا الف شفق، از نویسندگان موفق ترکیه است. وی به سبب فعالیت‌های گسترده‌ی خود در ادبیات، نشان بین‌المللی شوالیه فرانسه را دریافت کرد. او در کتاب‌های خود دغدغه‌های فمنیستی، اجتماعی، فرهنگی و... را مطرح می‌کند. چهل قانون عشق، سه دختر حوا، محرم، فکر نکن تنهایی، آینه‌های شهر، شیر سیاه،  و... از آثار مطرح او هستند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ققنوس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اورهان پاموک
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی ارسلان فصیحی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..