لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زندگی آزموده

نویسنده:
استفن گراس

از روزی که کارم را در کسوت روانکاو آغاز کردم، بیست و پنج سال می‌گذرد. بیمارانم را در جاهای مختلف دیده‌ام: از بیمارستان‌های روانپزشکی بگیرید تا کلینیک‌های روان‌درمانی و روانشناسی جنایی، بخش‌های کودک و نوجوان و دفتر شخصی خودم. مراجعين من کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی بودند که یا خود برای رواندرمانی به من مراجعه کرده و یا از طرف همکاران به من ارجاع شده بودند. اما غالب سال‌های کاری من به روانکاوی بزرگسالان سپری شده است؛ یعنی جلسات پنجاه دقیقه‌ای برای چهار یا پنج بار در هفته آن هم طی چند سال. تا امروز بیش از پنجاه هزار ساعت از عمرم را با بیماران گذرانده‌ام. چکیده این ساعات درونمایه کتاب حاضر را می‌سازد. آنچه در پی می‌آید قصه‌هایی برآمده از کار روزانه من است. همگی واقعی‌اند اما جزئیات را به نحوی تغییر داده‌ام که حریم شخصی مراجعینم محفوظ بماند. بسیاری از ما گاه گاه خود را در چنبر کارها، افکار یا انتخاب‌هایی احمقانه می‌یابیم. گاهی ناراحتی یا ترس گریبان‌مان را می‌گیرد یا گذشته اسیرمان کند. می کنیم ادامه راه ممکن نیست و بااین حال هنوز امید داریم که «راه دیگری» پیش پایمان باشد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زمین بر پشت لاک پشت‌ها

زمین بر پشت لاک پشت‌ها

شاید با خودتون فکر کرده باشید که حل کردن یه معما باعث می‌شه اون موضوع براتون تموم شه و باعث می‌شه آسایش خاطر پیدا کنید، اما هیچ‌وقت این‌طوری نیست. حقیقت همیشه ناامیدکننده‌ست. تو گالری که داشتیم می‌چرخیدیم و دنبال مایکل می‌گشتیم، احساس نکردم به عروسک ماتریوشکای توپُر رسیدم. واقعاً هیچی درست نشده بود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بینش نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهیار علینقی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..