لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زنان اینستاگرامر

نویسنده:
شیما فرزادمنش

هویت سنتی - نوین مردان

بخشی از عکس‌ها و توضیحات پست‌های زنان اینستاگرامر به تصاویر همسران و تعریف مرد / پدر خوب اختصاص داده شده است. مضمون مردانگی به این سؤال پاسخ می‌دهد که زنان چه تصویری از نقش همسری مردان به مثابه شوهر و نقش پدری ایشان نسبت به کودکان بازنمایی می‌کنند. و مرد ایدئال در صفحات ایشان چگونه بازنمایی می‌شود؟

در واقع همان قواعد و الگوهایی که زنان را با نقش‌های جنسیتی خاصی تعریف می‌کند، در مورد مردان نیز صادق است. نقش‌های جنسیتی از دوران کودکی در فرایند جامعه‌پذیری به افراد اعمال می‌شود. جامعه‌پذیری به روش‌هایی که جامعه از طریق آن انتظارات خود را نسبت به رفتار فرد منتقل می‌کند اطلاق می‌شود. عوامل جامعه‌پذیری نقش جنسیتی در دوران کودکی بارزتر می‌شود. از طریق این فرایند، جامعه انتظارات خود را از رفتارها، ارزش‌ها و باورها به فرد انتقال می‌دهد (هاید، ۱۳۸۷، ۱۹۱). ساختارهای مردسالاری برای «مردانگی» نیز به مانند زنانگی صفاتی خاص و ویژه تعریف کرده و مرد را در تقابل با زن بر ساخت می‌کند.

صفحه ۱۰۴

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پاییز فصل آخر سال است

پاییز فصل آخر سال است

گوشی را که برداشتم، گفت: «سلام لیلا خانم. امیر صالحی هستم. شماره‌ی شما را از ساغر گرفته‌ام.» گفت دارند یک روزنامه‌ی جدید درمی‌آورند. گفت هر روز سه صفحه‌ی فرهنگی دارند. یک صفحه‌اش ظهر می‌رود برای چاپ، دو صفحه‌اش عصر، گفت اگر فرصت دارم و اگر دوست دارم، یکشنبه عصر سری به‌شان بزنم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات تیسا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..