لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

روی پاهای خودم

نویسنده:
ایمی پردی

روی پاهای خودم

بلند شدم، اما به محض اینکه قامتم را راست کردم، لرزش شدیدی درون زانوها و حتی درون مچ‌ها و کف پاهای مصنوعی‌ام را احساس کردم. نه تنها درد خیلی زیادی داشتم؛ بلکه زیر ریسمان‌ها و و صله‌های پاهای جدیدم سفت و سخت بودن زیادی را احساس می‌کردم و محدودیت حرکت داشتم. حتی نمی‌توانستم به‌راحتی زانوهایم را خم کنم. گویی تمام عصب‌های پاهایم یک‌صدا فریاد می‌زدند؛ «دست نگه‌دار! بس است دیگر!» آن‌قدر تحت‌فشار بودم که دوباره بی‌اختیار به گریه افتادم. بعد از گذشت چند ثانیه دوباره روی ویلچرم نشستم.

کوین به من چند دقیقه فرصت داد تا روبه‌راه بشوم. سپس گفت: خب دوباره امتحان می‌کنیم. به‌آرامی من را بلند کرد و به طرف نرده‌ها برد. دستانم را روی نرده‌ها گذاشتم و فقط سعی کردم که بتوانم راست بایستم. کوین گفت: «ببین می‌توانی قدمی برداری؟»

سرم را بلند کردم و گفتم: «اوه خدای من خیلی دردناک است».

صفحه ۱۴۳


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی

فهم ایده «نظم خیالی» برای انسان‌ها دشوار است چون مسلّم می‌دانند که دو نوع واقعیت داریم: واقعیتی عینی و واقعیت ذهنی. در عالَمِ واقعیت عینی، وجود چیزها مستقل از باورها و احساسات ماست. مثلا نیروی جاذبه واقعیتی عینی است. مدت‌ها قبل از نیوتن وجود داشت و بر کسانی که به آن باور ندارند همان‌قدر تاثیر می‌گذارد که بر باورمندان به آن. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب کوله پشتی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..