× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

راهنمای خلاقیت فیلمنامه نویس

نویسنده:
لیندا سیگر

استخراج گنج از معدن رؤیاها

آیا هیچ وقت در بچگی به شما گفته‌اند: «همه‌ش تو رؤيا نباش»؟ آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که چرا رؤيا مخالف کسب معیشت است؟ خبر خوش این است که اکثر فیلمنامه‌نویسان بزرگ گنجینه‌ای از ایده‌های خود را از رؤیاهای شبانه و روزانه به‌دست می‌آورند. 

طی زندگی روزانه با دنیای عقلی و منطق منطبق می‌شویم و به خوبی با آن کنار می‌آییم. الگوهای خاصی را تکرار می‌کنیم، کارهایی که از ما توقع می‌رود، انجام می‌دهیم، خشم خود را مهار می‌کنیم و خود را مدیریت می‌کنیم. 

در زندگی رؤیایی، داد و فریاد می‌زنیم، کارهای عجیب و غیر ممکن می‌کنیم، احساس ترس و تنهایی داریم، با انواع و اقسام معشوق‌های نامتجانس رابطه برقرار می‌کنیم، می‌کوشیم از چنگ حیوانات و اشیاء پرنده و کسانی که درصدد پیدا کردن و تعقیب ما هستند، فرار می‌کنیم.

صفحه ۱۴۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هفته‌ی چهل و چند

هفته‌ی چهل و چند

دیوار چین طولانی‌تر از چیزی بود که در عکس‌ها دیده بودم. شکوه و غم را یک‌جا ریخت توی دلم. میان طبیعت سبز و بکر راه خودش را باز کرده بود و رفته بود بالا. پایم را که روی اولین پله‌ی سنگی گذاشتم، سنگینی تاریخ انسانی‌اش آوار شد روی شانه‌هایم. دستم را گذاشتم روی شکمم. «شکوفه‌ی سیب، این‌جا رو یادت بمونه.» یادش نمی‌ماند. بعدها که دنیا می‌آمد و عقل‌رس می‌شد، باید می‌نشستم و دخترک یا پسرک را می‌نشاندم روی پاهایم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عباس اکبری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..