لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دل به من بسپار

نویسنده:
سوزانا تامارو

والدین ما چه کسانی هستند؟ در پشت آن چهره‌هایی که ما را به وجود آورده‌اند، چه چیزی پنهان شده است؟ از میان میلیاردها بشر، فقط دو نفر، از میان صدها هزار اسپرم، تنها یکی. ما قبل از آنکه فرزند پدر و مادر خود باشیم، نتیجه هزاران هزار ترکیب و گزینش دیگریم، ترکیبهای صورت گرفته یا نگرفته‌ای که برای ما روشن نیست. چرا تنها آن اسپرم و نه اسپرمی که در کنار آن است؟ چرا فقط آن اسپرم دارای خصوصیاتی است که شخصیت ما را شکل می‌دهد؟ چرا یکی داوینچی، یکی لوله‌کش و یا یکی قاتل می‌شود؟

ولی اگر همه چیز از قبل نوشته شده باشد، مثل یک لیست غذا در رستوران، اگر داوینچی باید داوینچی شود و قاتل و لوله‌کش هم همانطور، پس بودن ما در اینجا برای چیست؟ آیا ما همگی قطعات یک دستگاه هستیم ؟ و روی هر قطعه شماره‌گذاری شده تا مشخص شود که به چه درد می‌خورد؟

شاید یک نفر آن بالا، مثل یک زن خانه دار فعال، دایم این طرف و آنطرف می‌دود و تصمیم می‌گیرد؛ امروز چهارصدتا لوله‌کش، و چهل و دوتا هم هشتادتایی قاتل دانشمند.

صفحه ۵۸

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «مدت‌ها پیش درک کرده‌ام که ...»

«مدت‌ها پیش درک کرده‌ام که ...»

هر دو نزدیک به هم روی نیمکت نشسته بودند، درباره خودشان صحبت می‌کردند، درباره زندگی خودشان قبل از ملاقات روی تراموای قاطرکش که خدا می‌دانست در چه زمانی بود. زندگی آن‌ها در دو اتاق مجاور به هم سپری می‌شد و هرگز تا آن موقع حرفی بجز مسائل اداری به هم نزده بودند. همان‌طور که با هم حرف می‌زدند، زن دستش را گرفت، کف آن را بوسید و گفت: «مواظب رفتارت باش. از مدت‌ها پیش درک کرده‌ام که تو مردی نیستی که در جستجویش هستم... بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب پنجره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سوزانا تامارو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی بهمن فرزانه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..