لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

در طلب زرتشت

نویسنده:
پل کریواچک

آن‌چه کشف کردم داستان قرن ها تاریخ عجیب و غریب سیاه گراند گینیول است؛ داستان بلندی از جنگ‌ها و محاصره‌ها و قتل‌های جنایت بار و مثله کردن‌ها و آشوب‌ها و مرگ های ناگهانی، و سرکردگان بربرها که جام‌هاشان را که کاسه‌ی سر امپراتورها و ژنرال ها بود به سلامتی بلند می‌کردند.

در سال 680، یکی از خلق های کافر‌کیش کوچ رو، که از اعقاب هون‌ها و ایرانیان بودند و خود را بلغار (شاید یعنی «آمیخته») میخواندند، و به رهبری خان آسپاروخ تا مرزهای بیزانس آمدند و چنان شکست خفت باری بر امپراتور روم [شرقی] کنستانتین چهارم مشهور به «ریشو» تحمیل کردند که همه‌ی سرزمین های پیشین بیزانس واقع در شمال سلسله جبال بالکان را به طور رسمی متصرف شدند. و نخستین امپراتوری بلغارستان بدین شکل پا گرفت، و بیش از سیصد سال با امپراتوری روم شرقی و توابع روم شرقی و توابع آن درگیری و رویارویی داشتند.

صفحه ۸۶

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دوزخی مملو از آتش و خون

دوزخی مملو از آتش و خون

«هرروز صدای سوت خطر مثل طنین دوزخیان بلند می‌شد و ساکنان شهر به زیرزمین‌ها پناه می‌بردند و به رادیو گوش می‌دادند؛ و همیشه مقصد هواپیماها شهرهای دیگری مثل لایپزیگ، شمینتس، پلاون و جاهایی مثل آن بود. بله، رسم روزگار چنین است.» بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی علی اصغر بهرامی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..