× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

در آغوش نور 3

نویسنده: ری میلز

بنابراین هر سال، هر روز، هر دقیقه‌ای از زمان حیاتمان، بسیار حائز اهمیت است! زیرا زندگانی ما، به زندگانی‌های بی‌شمار دیگری وابسته و مرتبط می‌باشد.

زمان حضور و  اقامت هر روح در زمی، و در جهان فیزیکی، در جهت رشد و پرورش معنوی خود او در نظر گرفته شده است، و نیز برای رشد و پرورش معنوی عزیزانی که در کنار او هستند، و به همان اندازه، برای همه ساکنان کره زمین!

به همین دلیل است که ما هرگز نباید با تصمیم و اراده شخصی، به کوتاه کردن حیات و هستی خود اقدام ورزیم! زیرا زمان حضور ما در زمین، به بسیاری شرایط بستگی دارد، و هرگز نباید از میزان دوران حیاتمان بکاهیم.

تنها خدای متعال این حق را داراست که این تصمیم نهایی را اراده فرماید، و تغییری در نقشه و طرح اولیه  ایجاد کند.

ما باید همواره شکرگزار لحظات زندگی‌مان باشیم! حتی برای لحظاتی که برایمان غم‌انگیز، ناراحت‌کننده، دشوار، طاقت‌فرسا و دردناک هستند، زیرا مادامی که در اینجا، در کره زمین حضور داریم، به انجام تعهدات و وعده‌هایی مشغول هستیم که در بهشت سوگند یاد کرده بودیم به مرحله درآوریم: وعده‌ها و سوگندهایی به دوستان، به اعضای خانواده، به خودمان، و مهم‌تر از همه به خدای مهربان و بخشنده...

صفحه 126


قیمت: 20,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عاشق شدن بدترین گناه است

عاشق شدن بدترین گناه است

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ذهن آویز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فریده مهدوی دامغانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..