× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

در آغوش نور 3

نویسنده: ری میلز

بنابراین هر سال، هر روز، هر دقیقه‌ای از زمان حیاتمان، بسیار حائز اهمیت است! زیرا زندگانی ما، به زندگانی‌های بی‌شمار دیگری وابسته و مرتبط می‌باشد.

زمان حضور و  اقامت هر روح در زمی، و در جهان فیزیکی، در جهت رشد و پرورش معنوی خود او در نظر گرفته شده است، و نیز برای رشد و پرورش معنوی عزیزانی که در کنار او هستند، و به همان اندازه، برای همه ساکنان کره زمین!

به همین دلیل است که ما هرگز نباید با تصمیم و اراده شخصی، به کوتاه کردن حیات و هستی خود اقدام ورزیم! زیرا زمان حضور ما در زمین، به بسیاری شرایط بستگی دارد، و هرگز نباید از میزان دوران حیاتمان بکاهیم.

تنها خدای متعال این حق را داراست که این تصمیم نهایی را اراده فرماید، و تغییری در نقشه و طرح اولیه  ایجاد کند.

ما باید همواره شکرگزار لحظات زندگی‌مان باشیم! حتی برای لحظاتی که برایمان غم‌انگیز، ناراحت‌کننده، دشوار، طاقت‌فرسا و دردناک هستند، زیرا مادامی که در اینجا، در کره زمین حضور داریم، به انجام تعهدات و وعده‌هایی مشغول هستیم که در بهشت سوگند یاد کرده بودیم به مرحله درآوریم: وعده‌ها و سوگندهایی به دوستان، به اعضای خانواده، به خودمان، و مهم‌تر از همه به خدای مهربان و بخشنده...

صفحه 126


قیمت: 20,000 تومان
پاکت خرید
در آغوش نور 3
در آغوش نور 3

مقالات پیشنهادی

 جستارهایی در باب عشق

جستارهایی در باب عشق

الیاس کانِتی می‌گوید: «دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به جایی نمی‌رساند.» به‌عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. آیا وقتی عاشق می‌شویم بعضاً به این دلیل نیست که حتی به بهای کوری خودمان در این فرایند و آن لحظه خواسته‌ایم، دیدن ورای آدم‌ها را نفی کنیم؟ اگر بدبینی و عشق دو گزینة متقابل باشند، آیا عاشق شدن ما به این دلیل نیست که می‌خواهیم از موضع ضعف بدبینی، نجات یابیم؟ آیا در هر «عشق در نگاه اول» نوعی گزافه‌پردازی نسبت به خصوصیات معشوق وجود ندارد؟ نوعی گزافه‌پردازی که ما را از منفی‌نگری معمول‌مان منفک می‌کند و تمرکز و نیرویمان را معطوف کسی می‌کند که چنان باورش داریم که هرگز حتی خود را چنین باور نداشته‌ایم. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 در آغوش نور 1

در آغوش نور 1

22,000 تومان
 سفر روح 

سفر روح 

ناموجود
 انسان در جستجوی معنا

انسان در جستجوی معنا

28,000 تومان
 بازار راه رشد شما

بازار راه رشد شما

10,000 تومانSome text some message..