× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دختر خوب

نویسنده: ماری کوبیکا

قبل از اینکه او را بدزدم، در اینترنت زندگی‌اش را بررسی کردم. چیزهایی درباره‌اش می‌دانم اما او فکر می‌کند که اصلا نمی‌شناسمش. عکس‌های خانوادگی و لباس‌های مارکدارشان را دیده‌ام که ثروتمند و مقید برای دوربین ژست گرفته‌اند. می‌دانم که پدرش از کِی قاضی شده است. می‌دانم که کِی قرار است دوباره در انتخابات شرکت کند. گزیده‌ی اخبار را در اینترنت تماشا کرده‌ام. می‌دانم که قاضی چه آدم مزخرفی است.

از کوزه همان برون تراود که در اوست.

می‌خواهم به او بگویم که فراموشش کند. دهانش را ببندد. اما در عوض می‌گویم: «نظرم عوض شد. کسی نمی‌دونه ما اینجاییم. اگه کسی می‌دونست، هم منو می‌کشتن هم تو رو.» از جایش برمی‌خیزد و دور اتاق قدم می‌زند. قدم‌هایش سبک است و دست‌هایش در اطراف بدنش تاب می‌خورند. می‌پرسد: «کی؟» شنیدن خبر کشته شدن هر دو نفرمان او را منقلب کرده است. باران حتی از قبل هم شدیدتر می‌شود. مجبور است خود را به من من نزدیک کند تا بتواند صدایم را بشنود. من به تخته چوب‌های کف کلبه خیره شده‌ام. سعی می‌کنم به چشمان ملتمس دختر نگاه نکنم. می‌گویم: «بهش فکر نکن.»

دوباره می‌پرسد: «کی؟»

صفحه 140

قیمت: 31,000 تومان
پاکت خرید
دختر خوب
دختر خوب

مقالات پیشنهادی

 هجرت در مکان سکونت در زبان

هجرت در مکان سکونت در زبان

خانواده‌اش بنگالی بودند و ساکن انگلستان، جومپا در لندن به دنیا آمد و سه ساله بود که خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کردند. مادر جومپا اما پس از دوبار مهاجرت، حاضر به پذیرفتن فرهنگ ینگۀ دنیا نبود. با سرسختی در برابر کنار گذاشتن ساری، تغییر عادات غذایی و رفتاری مقاومت می‌کرد، برای مادر او، آمریکایی‌شدن و حتی شبیه آمریکایی‌ها شدن شکستی تمام عیار بود. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 خداحافظ گاری کوپر

خداحافظ گاری کوپر

ناموجود
 پسری با پیژامه ی راه راه

پسری با پیژامه ی راه راه

ناموجود
 پیرزنی که تمام قوانین را زیر پا گذاشت

پیرزنی که تمام قوانین را زیر پا گذاشت

35,000 تومان
 ناطور دشت

ناطور دشت

ناموجودSome text some message..