لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

داستان های کوتاه ادگار آلن پو

نویسنده:
ادگار آلن پو

مرگ سرخ مدت‌ها بود که در آن سرزمین می‌تاخت. هیچ بلایی هرگز بدان حد مهلک و یا سهمگین نبود. نماد و مُهرِ آن خون بود، خون گلگون و دهشت‌بار. نخست دردهای نفس‌گیر و سرگیجه‌ای ناگهانی، سپس خونریزی گسترده از تمام منافذ بدن، و بعد، تباهي، لکه‌های خونرنگ روی بدن، به‌خصوص بر چهره‌ی قربانی، مانع از آن می‌شد که اطرافیان به یاری او بشتابند و به همدردی‌اش برآیند. در کل، حمله‌ی بیماری، پیشرفت آن و خاتمه‌ی زندگی نیم ساعت بیشتر به طول می‌انجامید. 

اما شاهزاده پر و سپر و خوشکام، بی‌پروا و زیرک بود. نیمی از مردمان قلمروش فنا شده بودند که او هزار نفر از یاران قبراق و زنده‌دل خود را از میان نجیب‌زادگان و زیبارویان دربارش گرد آورد و به همراه آنها به انزوای ژرفِ یکی از دژهای خود پناه برد. این دژ، بنایی وسیع و باشکوه بود، و مخلوق ذوق نامتعارف و در عین حال همایونیِ خود شاهزاده. گرداگرد آن را بازویی رفیع و سترگ فرا گرفته بود. آن بارو دروازه‌هایی اهنين داشت. درباریان پس از ورود، کوره‌ها و پتک‌های گران آوردند و چفت دروازه‌ها را مهر و موم کردند. بنا شد برای ممانعت از انگیزه‌های ناگهانی ناشی از یأس یا شوریدگی، هرگز رخصت ورود و خروج داده نشود. آذوقه‌ی فراوان برای دژ مهیّا شده بود. با چنین تدار کی ملازمان از 

صفحه ۹۱

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دخترم لطفا زنده بمان

دخترم لطفا زنده بمان

خاطرات یک آدمکش اثر کیم‌یونگ_ها است. این کتاب را خاطره کردکریمی ترجمه کرد وتوسط نشر چشمه در سال 1400 منتشر شد. نویسنده در خاطرات یک آدمکش داستان مرد قاتلی را تعریف می‌کند که به آلزایمر مبتلا شده و درگیر بیماری و مشکلات شخصی‌ خود است که ناگهان یک اتفاق باعث تغییر مسیر زندگی‌اش می‌شود. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ادگار آلن پو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی زیبا گنجی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..