لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خشم و هیاهو | نشر علمی و فرهنگی

نویسنده:
ویلیام فاکنر

حالا دیگر هیچ نمی‌دانستم که اتومبیل کجاست. نمی‌توانستم به هیچ چیز جز سرم فکر کنم. و فقط جایی می‌ایستادم و به خودم می‌گفتم که راستی اصلاً فوردی دیده‌ام یا نه؟ و حتی زیاد هم اهمیت نمی‌دادم که دیده‌ام یا نه. من همیشه گفته‌ام بگذار تمام روز و تمام شب را با هر چیزی که توی این شهر شلوار پایش می‌کند، پهن باشد. به من چه؟ من به کسی که ملاحظه‌اش برای من همین قدر است، چیزی بدهکار نیستم. آن هم کسی که این‌قدر پست است که آن فورد را برای ردگم کردن آنجا می‌گذارد و مرا وادار می‌کند یک بعدازظهر تمام وقت تلف کنم و ارل او را آن پشت ببرد و دفترها را نشانش بدهد، فقط برای اینکه تقوای صاحب‌مرده‌اش از سر این دنیا زیاد است. گفتم توی بهشت هر غلطی بخواهی می‌کنی، بی‌آنکه مزاحم کسی بشوی. گفتم فقط نگذار که من در آن حال گیرت بیاورم، من به‌خاطر مادربزرگت چشم هم می‌گذارم. اما فقط بگذار یک بار اینجا توی خانه‌ای که مادرم در آن زندگی می‌کند، حین عمل گیرت بیاورم. این جوجه‌فکلی‌های لعنتی که خیال می‌کنند دارند این همه آتش می‌سوزانند، یک آتش سوزاندنی بهشان نشان بدهم و به تو هم همین طور. اگر خیال می‌کند می‌تواند با خواهرزادة من توی جنگل پرسه بزند، نشان می‌دهم که آن کراوات سرخ لعنتی کلید در جهنم است. 

صفحه ۲۲۵

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مادری که ماهی شد!

مادری که ماهی شد!

خانواده‌ای روستایی در حاشیه‌ی می‌سی‌سی‌پی بنا به وصیت مادرشان پس از مرگ او باید جنازه‌ی او را در جایی دیگر آن ور رودخانه به خاک بسپارند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات علمی و فرهنگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ویلیام فاکنر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..