لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خسته ای (فکر می کنم)

نویسنده:
ای ای کامینگز

ای. ای. کامینگز بیشتر به سبب غرابت نقطه گذاری‌ها و علاقه اش به استفاده از حروف کوچک مشهور خاص و عام بود. او مدعی بود که زبان انگلیسی تنها زبانی است که برای ضمیر «من» از حرف بزرگ استفاده می‌کند. رندل جرل می نویسد که خوانندگان ناشی یا بی علاقه‌ی شعر مدرن نسبت به شعرهای کامینگز همان حسی است که یک بازدید کننده‌ی عادی گالری ها در رویارویی با راهروی کوبیسم دارد و پا به اتاق کوچکی پر از دوره های آبی و صورتی پیکاسو می گذارد. اما جرل در همان حال، کامینگز را متهم به خود خشنودی و فقدان حس تراژیک می کند: «او استعدادش را زیر گلی پنهان کرده است و این استعداد آنجا تکثیر می شود، بکرزایی می کند، شعری پس از شعری پس از شعری»

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

دو راهکار مهمی که بیش از همه کمک می‌کرد به خواب بروم، راهکارهایی بود که خودم ابداع کرده بودم. اول این‌که، سعی می‌کردم پیش از آن که زمان خواب فرا برسد، برای رفتن به رختخواب آماده شوم. گاهی اوقات تا دیروقت بیدار می‌ماندم، چون آنقدر خسته بودم که نمی‌توانستم لنزهایم را دربیاورم، عینک زدن هم برایم مانند آن بود که روی قفس طوطی را بپوشانند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات اتفاق
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سینا کمال آبادی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..