× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
تماس با پشتیبانی از ساعت 10 صبح-4 بعدظهر به غیر از پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و روزهای تعطیل. گفتگوی آنلاین تمام روزهای از ساعت 10 صبح تا 10 شب.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خردکشی (روشنفکران و انقلاب اکتبر)

نویسنده:
خسرو ناقد

سرزمین روسیه بسیار پیش‌تر از رخداد انقلاب اکتبر ۱۹۱۷ سرچشمة الهام روشنفکران و به‌ویژه نویسندگان و شاعران اروپایی و عرصة فرافکنی امیدها، آرزوها و آرمان‌های آنان به‌شمار می‌رفت. گرچه در آن دوران پیش و بیش از همه ادبیات روسی و آثار نویسندگانی مانند فيودور داستایفسکی و لِیف تالستوی بود که شور و شوق آنان را برمی‌انگیخت، پس از انقلاب اکتبر و بازتاب گستردة این رخداد در مطبوعات جهان و افکار عمومی، این گفتمانِ کمونیسم بود که در کانون بحث و بررسی و تحليل محافل روشنفکری قرار گرفت و نقد و نظرهای موافق و مخالف بسیاری در پی داشت. در همان سال‌های نخست، نه‌تنها تحقیقات بسیاری دربارة انقلاب اکتبر، زمینه‌های پیدایش و پیامدهای آن صورت گرفت، بلکه صدها کتاب و مقاله و رساله و سفرنامه و گزارش گوناگون و ناهمگون منتشر شد و نویسندگان و روزنامه‌نگاران و گزارشگران، هر یک از زاویة دید و دریافت خود، کوشیدند تا وضعیت تازه و واقعیت‌های جامعة روسیه را تشریح و توصیف کنند.

صفحه ۳۱

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


کاربر مهمان
۱۴۰۰/۰۹/۱۷
عالی است این کتاب. خسرو ناقد در پژوهش اش سنگ تمام گذاشته

مقالات پیشنهادی

 بارون درخت نشین

بارون درخت نشین

درخت‌های زیتون، با شاخه‌های درهم‌بافته و پیچ‌درپیچ‌شان، کار رفتن از درختی به درخت دیگر را برای کوزیمو آسان می‌کردند؛ این‌ها درخت‌های مهمان‌نوازی هستند و به‌رغم پوست زبرشان، برای کسانی که می‌خواهند روی آن‌ها بمانند یا از آنها بگذرند کاملا مناسب‌اند. در عوض، شاخه‌هاشان چندان کلفت نیست و نمی‌شود روی آن‌ها به گشت‌وگذار پرداخت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..