لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خدمتکار

نویسنده:
کاترین استاکت

ایبیلین

حول وحوش اواسط ماه اکتبر موج گرما بالاخره می‌گذرد و به ده درجه می‌رسیم. صبح‌ها توالت فرنگی آن بیرون سرد می‌شود، و وقتی رویش می‌نشینم از سردی‌اش کمی یکه می‌خورم و از جا می‌پرم. فقط یک اتاق کوچک است که داخل گاراژ ماشین ساخته‌اند. داخلش یک توالت فرنگی و یک روشویی کوچک دارد که به دیوار وصل شده است. یک ریسمان که باید بکشی تا لامپ روشن شود. دستمال توالت را باید روی زمین بگذاری.

وقتی خدمتکاری خانم کولیِر را می‌کردم، گاراژش به خانه چسبیده بود برای همین مجبور نبودم بیرون بروم. آن‌جا از قبل جای مخصوص خدمتکار داشت. به علاوه وقتی که شب می‌ماندم برای خودم یک اتاق کوچک داشتم. برای این یکی مجبورم توی این هوا بیرون بروم تا خودم را به دستشویی برسانم.

یک ظهر روز سه‌شنبه، نهارم را بیرون، روی پله‌های پشتی می‌برم، روی سیمان سرد می‌نشینم. چمن‌های خانم ليفولت این پشت خوب درنمی‌آید. یک درخت ماگنولیای بزرگ بیشتر حیاط را سایه انداخته است. از همین حالا می‌دانم این درخت قرار است مخفی‌گاه می‌موبلی باشد. ظرف پنج سال می‌شود جایی برای قایم شدن از دست خانم ليفولت.

صفحه ۱۲۷

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دستم را بگیر و گذشته‌ات را به طوفان بسپار

دستم را بگیر و گذشته‌ات را به طوفان بسپار

بچه‌های عجیب و غریب، داستانی‌ست با دنیا و شخصیت‌پردازی‌های خلاقانه که با ماجراجویی‌هایی به شتابِ باران‌های شلاقی همراه شده و با عکس‌هایی عتیقه‌مانند تزئین شده است. عکس‌هایی که تضمین شده‌اند تا چشم‌های خواننده را بر خود میخکوب کنند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات افراز
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی شبنم سعادت
مشاهده همه arrow iconSome text some message..